Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha veszek egy fullos, drága...

Ha veszek egy fullos, drága autót önerőből, akkor szóba fognak velem állni fullos férfiak?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a nők a pénzre mennek, de ha megmutatom, hogy nekem drága autóm van önerőből, akkor nyilván nekem nem kell a másik fél pénze. Persze nem részletre/hitelre venném.

Szerintetek működhet?


2020. ápr. 29. 21:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
Készülj már inkább az érettségire!
2020. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már néhány éve levizsgàztam, köszi az aggódàst.
2020. ápr. 29. 21:58
 3/13 anonim válasza:
72%
azóta se lettél érettebb
2020. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Annál inkább nem fogod őket érdekelni.

És ez nem irónia...

2020. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha ronda vagy, mint a lóharapás, akkor bármit teszel, nem fognak veled szóba állni a "fullos" férfiak.

Ha jó csaj vagy, akkor meg szaladni fognak utánad akkor is, ha csak BKV-bérleted van.

2020. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, volt már néhány pasim, volt köztük testépítő is. Sőt mindig van olyan aki irkál, nyomul, de nincs közöttük olyan aki normális. Mind csak a pénzével akar villogni, X autója van, X szakmája, X pénze. Elegem van az ilyenekből. Egyik sem fogja fel, hogy engem nem érdekel a pénze, van nekem is. A volt pasijaim is ilyeneket kiabáltak nekem, hogy csak a pénzük miatt vagyok velük (soha egyiktől sem követeltem, vagy kaptam semmit, még gyertyafényes drága vacsora vagy ilyesmi sem volt, főleg hogy mind csóró volt). De nem érdekel az sem, ha átlag fizetése van, vagy éppen rosszul keres, nem fogom emiatt egyiket sem lenézni, de a férfiak velem viszont folyamatosan ezt csinálják, mert nincs autóm, és engem a szüleim nem nyomnak 16-17 éves koromtól milliókkal, mert nem tehetik meg.
2020. ápr. 29. 22:45
 7/13 D. Brasco ***** válasza:
Van is valami értelmes kérdésed?Ugy ertem tudunk mi neked barmiben is erdemben segiteni vagy csak vergődni jöttél ide?
2020. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na, BMW vagy Audi legyen?
2020. ápr. 29. 23:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyi, ha meg tudod különböztetni a pd elemet az injektortól írj rám, én beszélgetek veled, nem kell ahhoz feleslegesen autót venned, itt vagyok, nem kell megjátszani magad mert azt a legnehezebb, már ha hosszú távra gondolkodsz.
2020. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Akkor én vagyok a te álmaid férfija.

Én nem kiabálnám rád a pénzemet, mert ez a nyugdíj nem olyan sok hogy verjem magam vele.

2020. ápr. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!