Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol gyakoroljam a vezetést ha...

Hol gyakoroljam a vezetést ha még nincs jogsi? Üres parkolót tudtok valahol bpn?

Figyelt kérdés
Még nincs meg a jogsim, elég béna vagyok, valahol szeretném gyakorolni szüleimmel a vezetést.
2010. júl. 29. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

este sok üres parkoló van(üresebb), de az sincs a fogalomtól elzárva szal ott is igazoltathatnak...

esetleg vidéken ismerős, és ott valami földút??

de ha valamit rosszul mondanak el a szüleid, abból lehet probléma mert úgy jegyzed meg, és jogsin rosszul csinálod...

2010. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit rosszul mondjanak elmeletileg ha van jogsijuk a szuleinek. Amugy egyertelmuen a videki fold vagy kovesut ahol gyakorolj, olyan helyen, ahol igazoltathatnak semmikepp, mert aztan elcseszed az eselyed arra is hogy valaha legyen jogsid. Amugy jo ha meg suli elott gyakorolsz, tanulsz valamit, nekem peldaul nagyon sokat segitett es az oktatom is orvendett hogy nem teljesen a nullarol kellett kezdjen velem.
2010. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
már járok vezetni és mondta az oktató hogy gyakoroljak nyugodtan a szüleimmel, minden úgy ahogy vele is. Este esetleg ega bevásárolóközpont parkolója jó, nem? Ha igazoltat a rendőr, akkor tényleg lehet hogy évekig nem lehet majd jogsim?
2010. júl. 29. 17:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ki akar veled tolni, akkor bármi elképzelhető :(
2010. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2 évre eltilthatnak a jogsiszerzéstől.
2010. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

első vagyok:ilyenkor két évre tiltanak el

lagalábbis éngem annyira tiltottak el 13,5 évesen kb.

most multam 16, azóta is vezetek rendesen, de a tiltásom már nem él, ugyhogy januárban kezdem a jogsit...

meg 60000 volt a büntetés azthiszem, de már nem tudom...

mosz olyan szinten megy, hogy egyszer ismerősömmel mentem rutinvizsgára(kísérőként) és az a hülye mondta az oktatónak hogy ő is tud vezetni csak eltiltották, és az oktatoja mondta hogy menjek egy kicsit, mondtam ok.

teljesen jól ment minden, csak a kormányfogásba kötött bele, de azt mondta hogy akik úgy mennek oda h tudnak vezetni azt nem csesztetik annyira, mert nincs velük annyi gondjuk

2010. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mért akarna velem kitolni? mi van? gyakorolnom kell sokat az oktatáson kívül is, különben csomó pótórát kell majd vennem, ami tök drága. Egy üres parkolóban a véletlenül előforduló rendőr is megértheti.
2010. júl. 29. 17:28
 8/17 A kérdező kommentje:

hol vezettél 13 évesen hogy eltiltottak?

én nem a belvárosban akarok délben és nem az autópályán...

2010. júl. 29. 17:30
 9/17 anonim ***** válasza:

nem fogják elnézni, kell nekik a pénz...

az ugy volt hogy kb. 10 évesen mutatták meg hogy kell vezetni, és a hegyen mindig én szoktam, és mikor jöttünk le a hegyről(én vezettem) az elágazótól kb. 10 méterre van egy kanyar, ugy szoktam hogy a stpotáblán megállok, csak ott a trafis kocsi állt(amit akkor láttunk először a faluban), látták hogy megállok, gyos kiszállok és átadom a volánt apunak, ennyi volt a történet, a többi már magától jött, de szerencsére apunak nem vették el a jogsilyát(b,c,d,e,páv2)mert akkor nagy szar.ban lettem volna:)

2010. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
durva... de mondom én egy kihalt tesco parkolóra gondoltam, vagy ilyesmire.
2010. júl. 29. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!