Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mitől ilyen horror magas az...

Mitől ilyen horror magas az elektromos kerékpárok ára?

Figyelt kérdés
400ezer-500ezer-1-2milló?Ez alatt meg csak amorf ocsmány kinézetű vackok vannak meg bohócbicikli méretű förmedvények...Mi indokolja ezt a brutális árazást?

2020. máj. 17. 05:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
"Amit nem kell tekerni, az nem is minősül kerékpárnak, tehát segédmotor jogosítvány kellene hozzá, és sisakban lehetne vezetni."Nem minősül annak,mostanába pedzegetik h esetleg változik,de most még egy 250w-os 25km-es végsebességgel simán kerékpárnak minősül.A bohócorros két háromszázezerért napi pár száz méterért és egy tele csomagtartóért agyrém,mellesleg ritkán hirdetik úgy h ember ül rajta mert olyan szánalmasan néznek ki rajta.A technikai blabla meg marketing ,van rajta egy akkupakk egy agymotor plusz az elektronika,ez a büdös életben nem volt milliós tétel...Észrevettem h mostanában nagyon elindult ez a bicikli sznobság,istenem nem a holdra megy vele senki ,meg a túrd-a-francra,hanem élvezheti a magyar kátyús utak kényelmét...Az az átlagos felhasználó aki szerint egy hobbi biciklizéshez karbonszálas,nasa által tervezett ülés meg xy légellenállás szükséges az vegye meg milliókért de az olyan ember nem százas...
2020. máj. 17. 13:27
 12/18 A kérdező kommentje:
"Nem mindegy, hogy alumínium az a váz, és lítium akku van benne, és hidraulikus tárcsafék van rajta, és csak 20 kiló az egész, és nem 50 kiló a vasvázas, ólom akkus társaival szemben"Évek óta böngészem a kínálatot ,ilyen ólmos vasvázast még soha nem is találtam ,ezért ez egy marketing blabla megint...
2020. máj. 17. 13:30
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem csak pedzegetik, hanem már pár éve így van.

Leírás+videók:

[link]

Rendőr mondja el, úgyhogy elhiheted!

Miért fáj az neked, hogy ilyen drágák? Nem kötelező megvenni! Vegyél a jófogáson 30 éves ruszki vázas biciklit 12 ezerért!

Az százas, aki telefonért ad 400 ezret?

2020. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Olmos, vasvázas:

[link]

Tavaly adtam el egy ilyet 50 ezerért.

2020. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát általában a telefonnál sem a tartalmat hanem a márkasznobságot kell megfizetni.Én meg nem ruszki roncsot szeretnék venni de pont az általad belinkelt"dizájn" olyan undorító hogy nincsenek rá szavak ,ezeket miért nem lehet normális vázakkal,kerekekkel ellátni?Mi ez a két kerék közt rollertaposó kinézet?
2020. máj. 17. 14:27
 16/18 anonim ***** válasza:

Mennyi bajod van. :D

Én is jobban örülnék, ha S osztályos Mercedes kinézetű, felszereltségű és minőségű Dacia Loganokat gyártanának, és adnák 4 millióért, dehát látod milyen szemetek.

Az a rollertaposó szerintem csak lefedi a hajtást, talán még a lábat is fel lehet rá tenni. Annyira nem értek hozzá. Hagyatékból maradt rám, de én nem használok elektromos kerékpárt, ezért eladtam.

2020. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát tényleg sok bajom van,vettem volna egyet de ennyi pénzt nem érnek,de akkor sem értem h háromszázezerig miért groteszk alakú mindegyik...És nem a pénz a lényeg ,tudnék venni nyolszázért is, de minek?Szétveretni ezen a tükörsima az úton ?Vagy azon izgulni h ha beugrok a boltba ott lesz e még?Nekem pont arra kellett volna h 10-15km-en belül kényelmesen ,izzadás nélkül minél hamarabb le tudjak takarodni az útról mert életveszélyes az elmebeteg autósok között pedálozva fél óráig rettegni h mikor gázolnak halálra...Én nem vagizni akartam volna vele hanem használni...
2020. máj. 17. 15:14
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért olyan "rolleres" hogy odatedd a kis lábacskáidat, mivelhogy elektromos motorbicikliről van szó, és akad úgy, hogy nem kell tekerned kilométereken át.

Az ára pedig teljesen reális.

2020. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!