Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most akkor kell elsősegélyvizs...

Most akkor kell elsősegélyvizsga vagy sem a jogosítványhoz?

Figyelt kérdés
Most hétfőn sikerült a forgalmi vizsgám, felhívtam a 1818-at és rákérdeztem kell e az eü vizsga, ők azt mondták, hogy nem kell. Elvileg a veszélyhelyzet az 2020.06.20 szűnik meg és innentől még 15 napig van érvénybe a kormányrendelet ami erre vonatkozik. Csak hát mivel nincs időpontom azt tanácsolták, hogy nyitás előtt menjek az okmányirodához, húzzak sorszámot és várjak nem tudom van e értelme.... mert most feleslegesen nem szeretnék várni 5-6 órákat mivel vannak olyanok akik azt mondják, hogy nem fogják elfogadni, hogy nincs mivel már vizsgáztat a vöröskereszt stb.

2020. jún. 11. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:

219/2020 (v.21) kormányrendelet

[link]

2020. jún. 11. 15:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell
2020. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most nem kötelező az elsősegély vizsga, tehát mehetsz az okmányirodába.
2020. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a vizsga nem kell, de a tanfolyam?
2020. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Munkavedelem ***** válasza:

4/4-nek válaszolom, most már kell a vizsga. Tanfolyam nem kötelező, ha tudsz mindent. De vizsgázni igen.

Ez a poszt 3 hete íródott. Azóta változott a helyzet.

2020. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!