Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldről rendelek egy...

Külföldről rendelek egy csomagot, hogy lehet hogy ilyen drága árak mellett UPS-el küldik?

Figyelt kérdés
A szállítás ingyenes, egy 50 euró értékű dolgot rendeltem Eu-n belülről. Viszont meglepődtem, hogy UPS standarddal fog érkezni, utánanéztem mennyibe kerül ennek a díja, és 30 euró jött ki az oldalukon lévő kalkulátorral. Hogy éri így meg elküldeni egyáltalán?
2020. jún. 18. 20:53
 1/5 anonim válasza:

Speciális szerződések, stb.


Economyshipping, meg miegymás

2020. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neki nem annyiba kerül, mint neked
2020. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne örülj az UPS szállításnak! Az itthoni képviseletük elég gatya cég.
2020. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itthon alig látok ilyen furgont amúgy. Nem örülök, nem rendeltem még általuk semmit.
2020. jún. 18. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem németből küldtek velük egy csomagot, amit állítólag kétszer próbáltak meg sikertelenül kézbesíteni. Természetesen mindkétszer otthon voltam.

Végül el kellett mennem a vecsési telephelyükre érte, mert megfenyegettek, hogy 24 órán belül visszaküldik, ha nem veszem át. Mindezt e-mailben, mintha a telefont nem ismernék.

Vecsésen kiderült, hogy a csomag sérült és kiszakadt, ennek ellenére nem voltak hajlandók jegyzőkönyvezni a sérülést, sem kibontani a csomagot. Azt mondták vagy elviszem így, vagy visszaküldik a feladónak. Kénytelen voltam rizikózni és átvenni, mert a 400 Eurós ára már ki volt fizetve és jegyzőkönyv hiányában ki tudja milyen címszóval küldték volna vissza.

Szerencsére a csomag tartalma nem sérült, de ha legközelebb külföldről rendelek, kifejezetten kérni fogom, hogy ne ezzel a pusztulat céggel küldjék a csomagot.

2020. jún. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!