Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az EUs vagy a 2004 elôtti...

Az EUs vagy a 2004 elôtti rendszámtábla tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Ugye 2004 elött rajta volt a magyar zászló, ma már csak H betû van rajt.
2020. júl. 4. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Természetesen a 🇭🇺
Csakis az 🇪🇺
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Pont lesz*rom, nem nezegetem nap mint nap senki rendszamat. Nem divatcikk ez, puszta azonosito, kit erdekel hogy' nez ki?
2020. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ami az én időmben volt [XY·12·34], nem ezek az újak. Alapból nem lenne bajom velük úgy küllemre, csak tudod, én már hányok attól a világtól, amit megidéznek. A műmagyarkodástól meg ettől az átszellemült unióimádattól egyaránt. Azt hiszik elhozták a kánaánt, azt így megalázva nem volt még ez az ország sohase. Bezzeg régen, amikor ezrével adtuk el a buszokat, vonatokat, hajókat meg hatszáz mást a világ minden szegletébe zászlólobogtatás és üres szájtépés nélkül. Ma meg egy vécékefét is úgy kell behozatni, különben már azt se tudnánk összerakni. De lobogtatni mindenféle színű zászlókat, ahhoz nagyon értenek. Inkább elbújnának jó mélyre szégyenükben.
2020. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az EU-s jobban tetszik, bár nem tudom hogy miért, talán hogy az a kék csík azért díszíti is valamennyire, bár a régivel sem volt semmi bajom. A nagyon régiek, a rendszerváltás előttiek viszont egyáltalán nem tetszenek, azok olyanok mint egy home-made rendszámtábla, amihez csak egy fehér lap kell és ráfirkantani pár karaktert.
2020. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Zászlós. Azokból is az A, B, C betűvel kezdődők. Vagyis a legrégebbiek :)
2020. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az EU-s. Az 1990-ben bevezetett szerintem nagyon bután nézett ki azzal a függőleges elválasztó vonallal... De amúgy ez a jelenlegi magyar tábla minden, csak nem szép – elnagyolt, primitív design és igénytelen kivitelezés.
2020. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!