Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest Közvágó hídnál a...

Budapest Közvágó hídnál a zebra ahol a 2 sávos gyalogos átkelő van mindig ilyen rossz volt a közlekedés épphogy átvált a lámpa és van maximum 6-7 mp ed átszaladni a 2 sávon mert már instant villogni kezd legutóbb is épphogy átértem többi lent?

Figyelt kérdés
a közepéig és már elkezdett villogni kb a másik sáv közepén állhattam amikor átváltott pirosra a zebra ugye autósok zöldet kaptak és előttem rohadt el egy b@rom aki úgy megtaposta hogyha lépek 1 et ott haltam volna meg szerintem nem lehetne ezen változtatni a zebránál azért legyen már 15-20 mp amég átér az ember szerintem főleg egy ilyen 2 oldali sávnál ugyanis bele se tudok gondolni hogyha egy idősebb próbál ott átmenni és az ilyen vezetőkből sajnos nagyon sok is van valószínűleg piacon vette a jogosítványt ... Felháborító

2020. júl. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Haha, de még mennyi olyan hely van...
2020. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindig? Mindig nem volt ott az az útkereszteződés se, a Nyugatit leromboló Demjén túratta oda, hogy a Hungária krt. felé levághasson. A Helyén kocsiszín volt, 23, 31 villamos végállomás, a másik irányba meg ment le a vonat a Dunai teherpályaudvarra. a HÉV-nek is több vágánya volt.


De ahogy mondod, az a lámpasorozat jó ideje ilyen rettenetes, ritkán járok arra, de nagyon megjegyeztem, percekbe eltart, mire az ember átjut a túloldalra, azt leszarják, hogy eléred-e a HÉV-et. Mert akkor a 3 percből 30 is lehet. (Elvileg minden járdaszigetnél külön meg kell állnod, és megvárnod a következő zöldet. 3-szor) Nem véletlenül sokan a pirosban próbálnak rohangászni át. Nem direkt 8asztatásból ilyen, egyszerűen hat más útirány zöldhullámát figyelemebe véve így jön az ki jól. A kocsisoknak jól. (De pl. a Bécsi/Vörösvári még rosszabb.) Tudomásom szerint egyedül a Nagykörút az, ami nem a kocsikhoz van igazítva. Azért ott a három nagyságrenddel több gyalogos érdek már megmutatkozott a villamos javára persze úgy 40 év filozofálgatás után.


A legjobb, amikor egy teli hévnyi ember egyensúlyoz azokon a köztes járdaszigeteken, két oldalról suhogó kamionok között.

2020. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos, üdv az autósközpontú városban. Ott minden , még a villamosok lámpaprogramja is az autós átmenő forgalomra van optimalizálva.
2020. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menni kell rendesen , nem csak lézengeni.
2020. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!