Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik kamionos kollégának...

Melyik kamionos kollégának volt gondja a Vámoscsaládi bal mérleg mérési eredményével?

Figyelt kérdés
én kissé más mérési értékeket kaptam mint a valós adatok voltak

2020. júl. 21. 20:20
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
4 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az mi a Vámoscsaládi?
2020. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Vámoscsaládi mérleg az M86-os autópálya része sajna
2020. júl. 22. 07:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Azok hitelesített mérlegek, elég sűrűn ellenőrzik őket, nagyobb sz esélye, hogy a “valós adatok” nem voltak jók
2020. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minek mentél be? Sokan be se mennek a mérlegekre :D
2020. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kivettek sajnos
2020. júl. 23. 08:05
 6/8 A kérdező kommentje:
az én esetemben a sztori kissé sántít mivel beléptem az országba Vámosszabadin megmérettem, hogy minden OK legyen minden jó is volt erre elmegyek 100 km ert es hirtelen meváltoyik minden?Nem tankoltam nem álltam meg, szóval igazából csokkennie kelllett volna a súlynak mivel 27-30L dízel a fogyasztásom.Ezek szerint a Szentlélek tett hozzá valamit az áruhoz mert más racionális magyarázat nem surun jut eszembe.Azt még hozzá kell tennem, Hogy a Vámoscsaládiakat cseppet sem érdekelte,hogy én már mértem az árut sem pedig a mérés eredménye úgy megb@sztak mint a sz@art.
2020. júl. 23. 08:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kérd el a mérleg papírjait! Mikor volt hitelesítve?

Biztos jól álltál rá?

2020. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
biztosan jól álltam rá.persze.kultem is nekik fellebbezést és semmi válasz
2020. júl. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!