Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik teher elektromos...

Létezik teher elektromos roller nem kell olyan nagy rakományt elképzelni de például a hátizsákom ne a hátamon legyen hanem valahol mögöttem én elférjen a raktérben például egy laptop is két szendvics 1 liter palackos ivóvíz és ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy átlagos hátitáska nál valamivel nagyobb táska akkora ami állandóan a hátul ére azért már fárasztó lenne.

Esetleg még egy tartalék roller akku is bár ez már tényleg a teteje és ehhez olyan rendszer kéne aminek cserélhető az akkumulátor ja és persze Akkor mert olyan töltő ami a kettőt egyszerre képes Ugyanannyi idő alatt feltölteni mint átlagban egyet de ez már tényleg csak az álmodozás felső határa a a legfontosabb az átlagos táska nál kicsit nagyobb saját raktér satöbbi


2020. júl. 26. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

XD jót nevettem Amúgy Lėtezik..

Nėmetbe láttam egy autógyár területėn hogy ilyen 3 kerekű rollerrel közlekedtek ės hordták a matricákat ės bilėtákat a csarnokokban.

2kerėk elöl egy kassal majd rollerba fojtatódott a szerkezet hátulja.

Ilyen beszállító teherfuvarozó voltam a mercinėl.


Amúgy ha csak táskát akarsz hordani akkor ėn a helyedbe a mezei rollerra egy bicigli kosarat rögzítenėk előrre valahová ės ennyi...

2020. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megy tole tul magasra s tul elore a sulypont? Amugy a 3 kereku nem jo mert akkorara osszecsukhato kell hogy fel tudjak szállni vele a buszra Remélem nem kérek túl sokat
2020. júl. 26. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Teher elektromos roller ???

Ez röhely, csak nehogy olyat keress amivel szántani is lehet.

2020. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felirtam. Majd ha en is paraszt leszek, keresek
2020. júl. 27. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!