Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van-e lehetőség ingyen térképf...

Van-e lehetőség ingyen térképfrissítés GPS-re?

Figyelt kérdés
Egy WayteQ 985BT készülékről lenne szó, amin már elavult a térkép (nincsenek rajta újabb elkerülők, stb.), a készülék szerint a naviextras oldalon tudok térképet frissíteni, de itt nincs a készüléklistán a WayteQ márka, a márka weboldalán se találtam hasonló, de lehet csak én voltam figyelmetlen.

2020. júl. 27. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a modell?

[link]


Ha igen, akkor ez egy WindowsCE-t futtató eszköz.

Erre egy Sygic nevű navigációs program van telepítve, amit elindítva ki kell keresni a verziószámát, és követni ezeket az utasításokat, ha jó a verzió (Sygic Assistant):

[link]


Ehhez kell egy számítógép, lehetőleg Windows 10-nél régebbi oprendszerrel (XP, Vista, Win7, vagy virtuális gép, ha tudod mi az).


Ha nem stimmel a Sygic verziója, akkor szerintem bukta.

(Esetleg meg lehet próbálni felvarázsolni rá egy újabb verziót, de úgy látom már csak Android-ra fejlesztenek)

2020. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem Sygic van telepítve, akkor is hasonló az eljárás. Meg kell nézni pontosan milyen verziójú GPS navigációs szoftver fut rajta, és reménykedni, hogy adnak még hozzá térképtámogatást.


Amúgy ez jó nagy lehúzás, hogy navigációs eszköznek marketingelik magukat, miközben csak egy buta touchpad az egész, amire telepítik más céget programjait.


Ha körülnézel Android alapú olcsó touchpad-ek piacán, arra biztos találsz több ingyenes GPS szoftvert, amik még nem csődöltek be (Google Maps, Waze, stb.)

2020. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tablet, nem touchpad. Keverem az érintősöket :)
2020. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha WinCE, akkor szerzel egy Garmin XT programot és onnantól annyi térképed lehet, amennyit akarsz...
2020. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a naviextras oldalat emlegetik, akkor iGO van rajta. Lehet akar WinCE is az OS, eleg sok rendszerre van iGO port. Kis trukkel, torrentrol letoltheto terkeppel es tort alkalmazassal fel lehet frissiteni.
2020. júl. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!