Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgan be kell...

Elsősegély vizsgan be kell mutatni az adott kötést?

Figyelt kérdés
Vagy mondod h abba a szituba milyen kell.. illetve autóból kiemelés stb
2020. júl. 30. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Két hete voltam, nekünk nem kellett, de csak a vírus miatt. Csak el kellett mondani szóban, hogy kell csinálni. Egyébként be kell tudni mutatni is.
2020. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell bemutatni.

De gondolom tudod ,hogy kell igaz?

2020. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen megcsináltuk órán. Csak hogy mennyire kell eletszeruen, húzzak e ott is kesztyűt vagy csak elég ha mondom
2020. júl. 30. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
En tizeneve vizsgaztam, a kotelezo feladatok bemutatasa utan tetelt huztam. A tetrlen szereplo szituacio megoldasa az volt, hogy desault kotessel rogzitem a serult vegtagot. Elkezdtem daralni a tetelt, de felbeszakitott a vizsgaztato, hogy 'tessek, itt a kendo, kosse fel a partnere karjat'. Kotogetes kozben majdhogynem fogtak a kezem, hogy kell csinalni, aztan csak annyit mondtak, hogy eles szituacioban azert probaljak meg helyt allni, es bepecseteltek a 'megfelelt' - et.
2020. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajat magadon be kell mutatnod a tudasodat :) Remenykedj, hogy ne a nyilttores tetekt huzd :D
2020. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!