Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » M4-es út feletti hidak és...

M4-es út feletti hidak és alatta lévő átjárók listáját hol találhatom?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja mikor Monor felett elkészült az új -es, olvastam egy honlapon, hogy pontosan hol és milyen hidak és átjárók készültek.

Sajnos sehogy nem találom ezt az oldalt, béna vagyok, nem emlékszem.

Viszont egy kirándulás megtervezéséhez szükségem lenne rá, hogy megnézhessem, pontosan hol is lehet átkelni alatta vagy felette gyalogosan.


Aki tudja, segítsen! Köszi!



2020. aug. 3. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lista ugyan, de itt mindent megtalálsz a pályáról:

[link]

2020. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

...akartam jelezni, hogy ne a wikipediát linkeljétek, hiszen ott nincsenek ott ezek az infók. De mivel épp ezért, mert nincsenek ott, gondoltam nem is logikus ezt kiírnom, hisz aki tud olvasni, látja, hogy nem található ott infó erről... Látom tévedtem.


NEM! Szóval a linkelt wikis oldalon nincs erről infó!

Nem olyan szempontból érdekes a téma most, hogy az autósok hogy és merre tudnak lekanyarodni vagy pihengetni. Hanem hogy az út alatt és felett gyalogos embernek vagy éppen nagyobb vadállatoknak hol van lehetőségük átkelni...


Biztosan írnak erről valahol, csak sajnos ügyetlen vagyok, hogy újra rábukkanjak arra a honlapra, vagy esetleg másikra, amin szintén megvannak ezek.

Térképes dolog is jó lenne, de arra emlékszem, hogy amit én láttam korábban az részletes szöveges leírás volt, listával.

2020. aug. 3. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

A vadátjárók nincsenek rajta, de a közúti és gyalogos átjárók igen.

2020. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én is az Openstreetmapet használom, teljesen jó.
2020. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg szép az openstreetmap, köszi!


MOndjuk megnéztem, de nem teljesen egyértelmű ez sem.

Tudjátok, voltak az M4 előtt mezőgazdasági utak, és nem látom ezen a térképen sem egyértelműen, hogy ezek most átmennek az M4-es alatt, vagy csak addig mindkét feléről, és ott zsákutca/kerítés...

Jó persze van olyan, ami egyértelmű, valószínűleg inkább arra tervezek és nem kockáztatom, hogy a kis csapatommal vissza kelljen fordulnunk. De azért jobb lenne tudni a biztosat a többi útról, mert az az igazság, hogy lenne jobb útvonalam abban az esetben.


És annyira, de annyira mérges vagyok magamra, hogy nem tettem el a kedvencek közé azt a honlapot pár hónapja! :(

2020. aug. 4. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen kár rágódnod már. Viszont kérlek pontosítsd, mit is szeretnél!

Monor környékén kirándulnátok, és ezen a szakaszon keresel átjárót?

Azt könnyebb lenne megtalálni akár légi felvételek alapján is. Most kb. 100 km van készen.

2020. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az openstreetmap-en tök egyértelműen látszik, hogy hol lehet átmenni és hol nem.

Ahol meg van szakítva az út, ott nem lehet átmenni, ahol van híd vagy alagút a pálya felett/alatt ott át lehet menni.

Az útvonaltervezője is csak ott fog áttervezni, ahol át lehet menni.

2020. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!