Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bogdánfy úton meg lehet így...

Bogdánfy úton meg lehet így fordulni?

Figyelt kérdés

A google térkép azt mutatja, hogy ott meg lehet, de mikor rámegyek az utcaképre nem úgy tűnik. A valóságban ez máshogy van, mint az utcaképen (mert nem lett frissítve) vagy a google térkép mutatja hibásan?


---------------------------------------------------------------------


képek:

[link]

[link]


2020. aug. 4. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Utcakép alapján meg lehet fordulni.

Még a kötelező haladási tábla elhelyezése is erre utal, hogy előtte lefordulhatsz, utána nem.


KRESZ-ben van olyan, hogy megfordulással nem akadályozhatod/zavarhatod a forgalmat, ez lehet itt problémás csak, amúgy a kép alapján fordulhatsz.


Jelenleg más közúti jelzések vannak, mint az utcaképen?

2020. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy élőben milyen, mert vidéki vagyok és sajnos nem tudom megnézni.
2020. aug. 4. 23:26
 3/8 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszod!
2020. aug. 4. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lesz egy kis anyázás mögötted amíg beengednek a túloldalon, de rá se ránts, ilyen egész Budapest.
2020. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lehet :D de remélem nem lesz olyan nagy forgalom
2020. aug. 5. 00:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen fordulnak itt meg, mivel az Infoparkból csak nagyon nagy kerülővel tudnál a Budafoki útra eljutni. Jobbról ki tudnak kerülni, szóval nyugodtan fordulj meg, én is itt szoktam fordulni, sosem dudáltak rám.
2020. aug. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 5. 07:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, sokan élnek is a lehetőséggel, ezzel feltartva a forgalmat mindkét irányban. A Bogdánfy-n több helyen is meg van így szakítva a középső elválasztó. Ha behúzódsz mellé, akkor egy talpon vissza tudsz fordulni úgy, hogy az autó orra nem éri el a szemben parkolókat, csak biciklisávra megy rá.
2020. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!