Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alkoholos szájvizet kimutat a...

Alkoholos szájvizet kimutat a szonda?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Pár percig igen.
2020. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ki


Én egyszer úgy fújtam jópár ezreléket, hogy 5 perccel előtte lemostam a szélvédőt (téli)

2020. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
De persze nem büntethető, mivel a véredben nincs alkohol. Ilyenkor megmondod a rendőrnek, hogy szájvizet használtál, kiöblíted vízzel, majd 5 perc múlva újrapróbáljátok és akkor már negatív lesz.
2020. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen szonda volt:

[link]

A szájvízet nem mutatta ki, konyak meggyet ki mutatta, de 1 percel késöbb már nem mutatott ki értéket.

2020. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Mivel akhololos, ezért amíg nem párolog el vagy szívódik fel a szádból kimutatható. Szintén lehetséges a szélvédőmosó miatt is. Ilyenkor a félreértés elkerülése végett a rendőrök is szoktak várni 10-15 percet majd újra megfújatnak.
2020. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Apukám úgy járt egyszer, hogy a tőlünk kb. 15 km-re lévő hétvégiházából tartott haza kocsival. Indulás előtt megevett egy banánt. Megállították, megszondáztatták. Volt egy pici eltérés a normálishoz képest. Jófej volt a rendőr egyből azt kérdezte, hogy nem evett-e esetleg például egy konyakmeggyet vagy negrot, akkor mondta a banánt. Mondta a rendőr, hogy akkor attól van az eltérés, nem bünteti meg, de máskor ne egyen banánt vezetés előtt.
2020. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
#6 És a banánban hol van alkohol? Mert a negrónál max a mentoltól jelez.
2020. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lemaradt, hogy a banán folyékon formátumú (banán pálinka) volt .
2020. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kicsit érett a banán, akkor simán lehet.
2020. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
Kimutatja, én a kesztyűtartóban tartok egy kis 100ml-es hordozható Ovenallt, hogy egyrészt legyen mire hivatkozni, másrészt meg amúgy is jó az ha van.
2020. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!