Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most akkor nekem fel kell...

Most akkor nekem fel kell hívni az autós iskolát ha elvégeztem az online kreszt?

Figyelt kérdés
Nekem most fel kell hívni hogy akkor hogyan tovább? Mikor lehet bemenni intézkedni meg fizetni?

2020. aug. 24. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelezd nekik telefonon, de ha Etitanba csinaltad akkor látják is. Aztán majd elmondják hogyan tovább
2020. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor E-titánban csináltam, nekem azt mondták autósuliban, hogyha végeztem, akkor nyomtassam ki az igazolólapot, és vigyem be az autósuliba, vagy ha nem tudok nyomtatni otthon, akkor menjek be, és majd ők kinyomtatják. Így is tettem. És akkor ott már jelentkeztem kresz vizsgára, meg be kellett adni az orvossi alkalmassági papírt is.
2020. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!