Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alig lett meg a jogsim máris...

Alig lett meg a jogsim máris meguntam a közlekedést, lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a hivatásos jogsit, erre olyan undor van bennem ha vezetni kell, hogy valami eszméletlen. Vizsgázni jó volt, de a nagybetűs sofőrködés az egyszerűen nem fekszik nekem. B-vel sem szeretek már vezetni, pedig aztán még 50 ezer km-t sem vezettem semmivel sem együttvéve.


Régen nagy technika bųzi voltam, targoncák, autók, sőt még a buszokat olyan szinten szerettem, hogy rendszám alapján tudtam a helyi járatokat beazonosítani, sárga Ikarus ( volán) látva meg konkrétan megörűltem, egyszer a rendőrök vittek haza 6 évesen mert elszöktem buszozni. Sofőr vette észre, hogy már 10. alkalommal másik családhoz csapódva szálltam fel és mentem oda beszélgetni.


Meg olyanok voltak, hogy azért mentem osztálykirándulni, hogy a buszon maradhassak betegséget színlelve. Ez kb. 17 éves koromig ment. Alig vártam, hogy duruzsoljon a buszocska. Így volt a teherautókkal is csak ott meg egy műhelybe szöktem be 10 éven.


Autókereskedésbe naponta jártam autókat nézni, és suliba meg autó-bazárt olvastam pl. a két Lotti helyett.


Ezek után meg 21 évesen ráuntam az egészre, pedig most akartam autószerelő okj-ra elmenni,de már nem érdekel.


Volt már így valaki? Mit lehet csinálni?



#jármű #Közlekedéa
2020. aug. 24. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan autót amit jó vezetni (E36, Miata) vagy csináld meg az A (A2) jogsit és vegyél egy motort. Ezekkel a gépekkel sokkal nagyobb élmény közlekedni mint az "ezres corsával". Lehet, hogyha lesz saját járműved többet foglalkozol majd vele, megkedveled. Ha szereted a géped, nyilván szívesen közlekedsz vele.
2020. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatalság bolondság. Kinőtted, majd lesz más, vagy ez újra felerősödik (Én még mindig nem nőttem ki, szerintem már nem is fogom erre a rövid időre)
2020. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!