Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Betegség forgalmi vizsga előtt?

Betegség forgalmi vizsga előtt?

Figyelt kérdés

Lebetegedtem, és csütörtökön lenne a vizsgám. Az oktatómmal már beszéltem és azt mondta orvosi igazolás szükséges.

Viszont azt olvastam csomó helyen hogy rákell írni hogy fekvőbeteg voltam mert nem fogadják el.

Ha az orvosomnak megmondom hogy forgalmi vizsgára kéne egy külön igazolás tudja miről lesz szó? Más konkrétat nekem nem mondtak nekem,és nem szeretném ha buknám a pénzem ezért..



2020. szept. 21. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod a háziorvosodat, beszélsz vele a problémáról, és okosabb leszel...

Itt legfeljebb találgatásokat, megalapozatlan okoskodásokat kaphatsz válaszul.

Normál esetben természetes volt, hogy egy láz mentes torokfájás miatt nem halasztottak forgalmi vizsgát, de pl már a lázas beteg lehet nincs vezetőképes állapotban (amiről a vizsga előtt nyilatkozni is kell), a mostani vírushelyzet miatt meg követni sem lehet a módosításokat, egy köhögéses, torokfájós tünet miatt pl elvileg egyenesen tilos emberek közé menni, ha nincs igazoltan negatív teszt eredmény.

2020. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mert csak a torkom gyulladt be es csak a kozerzetem rossz.. Vizsga elott meg vezettem volna de igy nem is engedik..
2020. szept. 21. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mar engedd el
2020. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!