Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Újpesti Autósiskoláról tudnáto...

Újpesti Autósiskoláról tudnátok mondani véleményt? Milyenek az oktatók, vizsgánál kell e korruptkodni, mennyire rugalmasak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha korruptkodni próbálsz, fel is jelentenek.
2020. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 pont hogy ezt nem akarom, hogy le kelljen fizetni a vizsgabiztost.
2020. szept. 29. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

jól teszed, anyira utállom amikor rinyálnak sokan hogy jajj ha nem fizetsz megbuktatnak

ha felhozza az oktató hogy vigyél pénzt akkor mindkettőt jelenteni kell aztán takarodjanak onnan ahová akarnak

2020. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez mondjuk elég szomorú, hogy pénzért átengednek. tehát ha valaki segghülye a vezetéshez, de van pénze, akkor mehet közútra.


osztálytársam most tette le a jogsiját, első alkalommal nem fizetett és megbuktatták, mert 3 parkolásból az utolsónál nem nézett egy pillanatra hátra. másodjára vitt egy 10est, és érdekes, egyből átengedték. elszomorító :/

2020. szept. 29. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Az. Többek között ezért nem akarok megtanulni vezetni: tele vannak az utak hulyekkel...
2020. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia én a Berda József utcai Magyar Autoklubnál tettem le a jogsit, volt pár pót órám de nem fizettem pluszban az oktatónak,ez fel sem merült.
2020. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akinek van tapasztalata, oktatókról tudna mesélni? Lehetőleg az oktató nevével.
2022. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!