Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Merőleges parkolás előremenetb...

Merőleges parkolás előremenetben hogyan célszerű?

Figyelt kérdés
Ti mihez viszonyítva tanultatok meg előrementben parkolni? A vonal volt a támpont vagy a közelebb eső autó? Illetve nektek melyik parkolás volt a problémásabb?
2020. okt. 14. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Érzéssel, nekem sose ment a mihez viszonyítok..m inden parkolásnál mások a körülmények
2020. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk jobbra akarsz beállni, akkor jól kitolod az autó orrát balra, majd épp csak csordogálva csontig tekered jobbra a kormányt és beúszol a helyre.
2020. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mihez viszonyítok, csak simán befordulok. Ugyanolyan, mint amikor egy szűk utcába kanyarodsz be.
2020. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!:)
2020. okt. 14. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A távolabb eső autó. Vonalat nem látom miközben parkolok, ha a távolabbi autót nem zúzom le akkor a közelebbit se.
2020. okt. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem tudtam támpontok alapján parkolni, nem is tudom, hogyan vizsgáztam le. Azóta már simán megy a parkolás, de most sem viszonyítok semmihez, csak úgy érzésre, szemre, és így mindig sikerül. Nekem a legproblémásabb a hátra merőleges volt.
2020. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bal előre, két kocsi közé:

Ha a vállad a másik kocsi rendszámának közepénél van, betekered balra, mikor az orra benn van, lassan, szeded picit jobbra, a jobb oldali kocsi tükrére, vagy ha háttal állt be, hátsó kilincsére közelítessz, majd újra balra behúzod az elejét és egyenesbe tekered.


Jobb előre, ha nincs elég helyed, behúzódsz bal indexxel a felezőhöz és hasonlóan, mint a bal előrénél, csak nyilván az irányok mások.


Nekem így tanították. Most vizsgáztam le, az itthoni kocsit nem próbáltam még ki. Ami biztos, hogy nem fogok 2 kocsit keresni, az első adandó helyre beállok majd.

2020. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Eleinte a párhuzamos előre volt bajos, aztán ráéreztem.

A merőlegesek mindíg jobban mentek.

2020. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Azóta sikeresen levizsgáztam😁

Utolsó válaszoló: Gratula!:) Velem is hasonló lesz a helyzet. A lényeg, hogy vizsgán sikerült két autó közé parkolni.

2020. okt. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!