Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Végig lehet úgy csinálni a...

Végig lehet úgy csinálni a jogosítvány megszerzését ha nem érdekel az egész?

Figyelt kérdés
Még sose vezettem eddig sok közöm nem volt autókhoz. De nem is érdekel a vezetés se. De sajnos rá kényszerít az élet. Amúgy nem csinálnám. Ezt így végig lehet csinálni? Lehetséges hogy majd megtetszik? Azért kicsit félek is. Néztem videókat ahol diákokat oktatnak, sokszor nem is értem mit mond az oktató. Xd

2020. okt. 30. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Végig lehet csinálni, csak így nehezebb.
2020. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan, hogy az embert nem érdekli valami, de muszáj beletanulnia. Egyéni fegyelmezettség kérdése, hogy kinek mennyire nehéz ilyenkor rákényszerítenie magát, hogy akkor is figyeljen és próbálja megtanulni.
2020. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, egyáltalán nem vonzott a dolog, nem is érdekelt, az egyetlen dolog az volt hogy ezt kaptam az egyik szülinapomra a családtól, és mivel már 5 éve nem törődtem vele, anya azt mondta visszavonja az ajánlatot ha nem kezdem el. Szóval mivel sok pénz, gondoltam oké legyen, meglesz legalább.

Igazából nagy nyűgnek éreztem, a vezetés közepe felé kezdtem el élvezni a dolgot. Mostmár egy éve megvan a jogsi, és nagyon szeretek vezetni, csak ugye előtte nem is próbáltam meg semmi. Az autókhoz még mindig nem értek, az alapokat tudom, érdekelni sem érdekelnek, de a vezetést nagyon élvezem, ennyi ne tántorítson el :)

2020. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!