Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tesóm megbukott a kresz...

Tesóm megbukott a kresz vizsgán. Az elméleti pótvizsgán ugyan azok a kérdések mit az elsön?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg a tesódnak, hogy készüljön rendesen, nem ugyanazok a kérdések leszek.
2020. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a teremben ülő vizsgázók sem ugyanazokat a kérdéseket kapják.
2020. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. nov. 24. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ugyanazok a kérdések, csak más sorrendben. E-titán próbavizsgáját töltögesse ki sokszor, mert majdnem ugyanazok a vizsgán is.
2020. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem ugyanazok a kérdések!

Több tízezer kérdésből dob ki eléd pár darabot vizsgán, kategorizáltan (pl. biztosan lesz kérdés elsőbbségi sorrendről, de hogy pontosan melyek, azt random dobja a gép).

2020. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, ugyanazok a kérdések ugyanabban a sorrendben, sőt, amit rosszul töltött ki azt jelölni is fogják, nem? Tanulja meg normálisan a kreszt, a három pontosakat álmából felébresztve is tudja és nem lesz baj, meg akkor talán nem fog szemben felmenni az autópályára, mint néhány polgártársunk...
2020. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem biztos hogy azzal van a probléma, hogy nem tudja rendesen a kreszt. Személy szerint én 4. alkalommal mentem át. Őszintén szólva nem értem a vizsgán azokat a kérdéseket, amiknek a lényege az, hogy "mi az közút fogalma". Kit érdekel? Ha megyek az úton hála az Istennek nem a fogalommal fogok találkozni, hanem a táblával amin a jele van. Ennek ellenére a legelső kresz-vizsgámon nem volt kérdés se elsőbbségadásból, se táblákról. Semmi ilyesmi kérdés nem volt. A második-harmadik (negyedik) vizsgán már volt sok ilyen, és érdekes módon AZ ÖSSZES ilyen jellegű kérdésre jó választ adtam. Tudom, hogyan kinek mikor kell elsőbbséget adnom, ismerem a táblákat, tudom hogy a műszerfalon mi-mit jelent, tudom hogy mi szabálytalan stb... TEHÁT balesetet nem okoznék, csupán azért buktam meg folyton mert a fogalmakba belezavarodtam, és mert nem tudtam hogy mennyi a reakcióidő. (0.6 mp, azóta megtanultam) De most őszintén skacok, miközben vezetek majd azon fogok kattogni, hogy 0,6 mp-es lesz-e a reakcióidőm? Hát annyira lesz@rom:DD

Le lehet pontozni, lehet nekem privátban írni, lehet vitatkozni, de ez az igazság.... Sokan átmennek a kresz vizsgán 65 pontra, és közben a feje a seggében van vezetés közben és több balesetet okoz mint az, aki 4. alkalommal megy át az elméleti vizsgán.

2021. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!