Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategória csinálom, és...

C kategória csinálom, és levezettem a rutinból 6 órát,de az oktatóm reménytelenek tart, szerintetek feladjam? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval soha életemben nem vezettem még tehergépkocsit és semmi ilyent, csak személygépkocsit ennél semmi több. Nagyon kivan akadva az oktatóm rám, hogy ennyire nem mennek a feladatok, nem tudok párhuzamos lenni stb...nagyon elment a kedvem ettől az egésztől arra utalt hogy jobb lenne ezt elengednem.Idén úgy döntöttem elkezdem a c kategóriát, (szeretnék ebben dolgozni) eddig minden elsőre meg lett. Kresz, BÜ, PÁV 3 is megvan. Egy Mercedes Benz Actrosal tanulok! De nehezen mennek a sarok tolatás, bal hátra, jobbra hátra nem érzem az egész járművet.


Szerintetek nem lenne jobb nekem egy MAN egy kisebb tehergépkocsi másik oktatóval? (Debrecen Koroknai autósikola Koroknai Tibor az oktatóm).



2020. dec. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj másik oktatóhoz, aki nem csak követel, de meg is tanít a trükkökre is,

a módokra is.

2020. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá tenném hogy nem igazán lehetek neki szimpatikus, úgy érzem mintha ha követelné hogy tudjam már hogy is kéne be tenni a hátulját...

Az lesz, egy kisebb, és alacsonyabb MAN..

2020. dec. 5. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

meg kell tanulni ezen is. mi van, ha kapsz jogsit, és egy lehetetlen autóra ültetnek? szerencsére már nincs duplakuplungos Kraz, vagy négyhengeres IFA..nos ezekkel is tudni kell közlekedni.


ha C-ben szeretnél dolgozni, akkor nem lehet válogatni.


Amúgy marhanagy hiba kiírni az oktatód nevét...ne csodálkozz, ha nem kedvel.

2020. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Alig várom, hogy letudjam végre a C+E-t és a D-t, hogy végre elfelejthessem ezt a sok pitiáner autósiskolát.


Keress egy másik oktatói.

2020. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Kár volt kiírni az oktató nevét.


Nekem úgy ment a C, hogy félt az oktatóm, majd rutin után varosban 5. óra után megszoktam a járgányt és pikk pakk ment a dolog, én egy kis Fiestával járok, el kellett volna vinni a MAN pót kereket átrakatni rá másik gumit és a Fiesta volt kb. akkora mint a pótkerék , nem fért bele :D utána E-t majd D megcsináltam , de senki sem vesz fel mert egy igazi balfax vagyok. Én elcsesztem a pénzem erre most meg csak nézek kina fejemből. Persze ezt már fejezd be valahogy, háát mondjuk úgy, hogy rájössz mi a baj, lehet a tükör beállítás pl, engem az zavart, hogy nem a kereket láttam hanem az oldalát.

2020. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Pedig a Koroknai jó oktató, csak veled lehet a hiba.
2020. dec. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, te is dupla órákat veszel, szóval voltál kemény 3 alkalommal.

Mégis honnan kéne tudnod már most saroktolatni, párhuzamba állítani, egyáltalán érezni egy nagy járművet? Az oktatód azért van ott, hogy ezeket megtanítsa. Még ha a 40. órában tartanál itt, akkor akár becsülném is, hogy megmondja őszintén, de HÁROM alkalom után leírni valakit?!

2020. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!