Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Éltél már át, vagy láttál...

Éltél már át, vagy láttál brutális balesetet?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt sajnos balesetem kocsival ahol a másik fél elhunyt.

Illetve láttam is több balesetet és mentettem is kocsiból embert.

Valamint vasúti baleset eredményét is láttam többet is, mivel a mávnál lehúztam 20 évet. Mind gépjármű, mind embergázolás eredményét sikerült közelről megszemlézni.

2020. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Még egy 10 éve, igaz magát a balesetet csak távolabbról láttam, de én értem oda először, egyik kocsi árokban a másik az út közepén. Mire odaértem láttam az árokban levőből száll ki a sofőr, így a középen lévőhöz mentem, egy idős nem magyar házaspár volt benne, bár ezt csak a rendszámból sejtettem, mert amúgy maguknál voltak, de szerintem sokkosak mert nem szóltak semmit, próbáltam gyorsan kérdezni, hogy oké, all ok, meg ilyesmiket, meg közben hívtam a mentőket. Közben megállt másik két autós is, egyikük az árokban levő autójúval beszélt a másik meg jött oda hozzánk, kérdezte az is, hogy minden rendben, megvannak stb, de neki se válaszoltak, az látszott, hogy élnek, illetve nagyobb sérüléseket se láttunk, a bácsi feje volt sebes kicsit.

Megjöttek mentők, velük a rendőrök is. Onnan intézték, rendőrök kérdezték mit láttam, mondtam, hogy csak nagyon távolról, jóformán a szétcsattanó törmelék amit ki tudtam venni pontosan, de hogy melyik kocsi volt a szabálytalan nem. Elkérték címem, teloszámom, hogy esetleg keresnének, ha szükséges, de nem kerestek végül. Én el is jöttem utána onnan.

2020. dec. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 gyalogosgázolást láttam, szerintem ennyi elég is, sőt. Ráadásul két esetben gyerekek voltak a sérültek, mindkétszer busz mögül futottak autó elé. Szerencsére súlyos sérülésekkel, de megúszták.

Ezen kívül egyszer a vonat, amin utaztam, leborotválta egy betegszállító elejét: volt egy furcsa Flintstone-szerű bája annak, ahogyan a durva ütközés után az elöl ülők (sértetlenül maradt) lába kilátszott a kocsiból.

2020. dec. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
A szemem előtt 3méterre gázolták el a haverom egy pár éve. Fiatal voltam. Az autó kb 70-80km/h-val jött, mondanom sem kell hogy mit láttam. Pár perce még szórakoztunk, utána indultunk volna haza. Hatalmas nagy szerencséje volt, 3napon keresztül azt mondták hogy valószínű nem éli túl, 10% esély volt rá, láttam az ambuláns papírjait, azthiszem úgy hívják ahol a diagnózisok vannak, tele volt írva az egész, szinte mindene sérült. És túlélte !!!maradandó károsodás nélkül!!! Az orvosok utána azt mondták hogy ilyen csoda nagyon ritkán születik, és az volt a 2. szülinapja. Én egy 1 hétig kb akkor úgy voltam mint aki részeg, de tényleg hasonlóan tudnám leirni ezt a traumát. Szédültem, fura érzésem volt, mindentől féltem
2020. dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Igen, láttam árokban két autó, álló autók stb (állítólag az egyik autós aki okozta a balesetet elhajtott,utólag vissza néztem a kamera felvételt de nem láttam törött autót sehol...)


Ez Szada után történt egyébként

2021. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!