Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz-ben a vizsgán egy az...

Kresz-ben a vizsgán egy az egyben ugyanazok a kérdések/válaszok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz kresz vizsgám, sok haverom javasolta, hogy csináljak egész nap teszteket és a végén már szinte kívülről fogom tudni a válaszokat csak annyiból, hogy ránézek a kérdésre. Viszont az érdekelne, hogy szórol szóra ugyan azok, vagy csak hasonlóak?

2020. dec. 21. 15:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

#9


Itt egyedül te vagy hülye. A koppra ugyanazok a kérdések azt jelentenék, hogy azt a vizsgasort fogod kapni, amit gyakorolsz, de az tuti nem fog bekövetkezni, minimum 25-30 kérdést megváltoztatnak pont azért, hogy a magadfajta gyökerek ne tudjanak így készülni. Sőt, általában a vizsgán máshogy vannak megfogalmazva ugyanazok a kérdések pont azért, hogy aki reflexből válaszol, az belebukjon.

2020. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Durván 11 EZER kérdés van a rendszerben, ebből kapsz véletlenszerűen párat, kategorizálva (pl. biztosan lesz elsőbbségadásról benne, akármilyeneket is dob eléd a gép).

Ahogy leírták: tudni és érteni kell, nem bemagolni. Másképp eszedbe se jusson kimenni az útra.

2020. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha uvy tenultad meg, hogy erted a kerdest es a valaszt is, akkor nem lesz gond. Amugy ugyanazok, no para
2020. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Jesszusom, hogy lennének már ugyanazok. Lehet tíz éve még be lehetett seggelni a válaszokat anélkül, hogy egy szót is megértett volna az egészből a jóképességű delikvens, de ma biztos nem így működik.
2020. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Pont az a trükk nem működik, hogy a kérdés eleje ismerős, puff mehet a megszokott gomb. Lehet akár hat egyforma kérdés is, amelyek között csak egy szó, egy vessző, egy lényegtelennek tűnő elem tér el. A válasz meg ezektől az eltérésektől függ.

És teljesen azonos közlekedési helyzet is lehet többféleképpen megkérdezve.

2020. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Tavaly vizsgaztam, ugyanazok voltak.. es haveromnak is. Marmint ami az E-titanba van
2020. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Most bizonygatod a saját fogalmatlanságodat!


A kérdések a vizsga és a gyakorlórendszerben TELJESEN UGYANAZOK!

2020. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

„17/17 anonim ***** válasza:


Most bizonygatod a saját fogalmatlanságodat!


A kérdések a vizsga és a gyakorlórendszerben TELJESEN UGYANAZOK!”


Régen vizsgáztam, nem a mai rendszerben, és nem volt online lehetőség.

De úgy tudom, a gyakorló programba nem kerül bele az összes kérdés.

2020. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amikor én vizsgáztam még nem volt ilyen hogy tudjuk a kérdéseket meg a válaszokat is.

Nekünk megkellett tanulni és úgy kitölteni a papirt.

És aki megtanulta az hiba nélkül átment.

AZtán meg csodálkozunk meg szörnyúlködünk hogy ennyi súlyos baleset van naponta.

2020. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Alex Fly ***** válasza:
Ugyanazok a kérdések. Ugyanabból a pár tízezer kérdésből fogsz kapni a vizsgán is, mint a gyakorlóprogramban.
2020. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!