Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jelenlegi helyzetben kicsúszni...

Jelenlegi helyzetben kicsúszni a 15 napos gépjármű átírásból?

Figyelt kérdés

Édesapám elajándékozta nekem az autóját, amiről ajándékozási szerződést is kötöttünk. A kötelező biztosítást már aznap megkötöttem rá.

Nekem ugyan nincs ügyfélkapum, de a férjem tudna a nevemben időpontot foglalni (enélkül ugyebár nem lehet ügyet intézni jelenleg), de az első időpont - több helyszínre is leszűrve - január 11, ami akárhogy is nézem több, mint 15 nap. Korábban sehol nincs időpont a környező településeken sem.

Ilyen esetben is érvényben marad a bírság vagy az autó forgalomból történő kivonása, ha kicsúszok, vagy a járvány miatt eltekintenek ettől?

Valaki járt mostanában így?



2020. dec. 22. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Önhibádon kívül nem tudod átíratni akkor nincs büntetés. Én 4 hónapig nem tudtam átíratni az autót. Nem lett belőle semmi gond.
2020. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az átíratást egy cégre bízom (biztosítás, eredetiségvizsgálat, átíratás) minden egy helyen. 6.000-el több, de nem kell szaladgálni, meg gyorsabb is.
2020. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet kitolteni nyilatkozatot kesedelmes atirasrol, ott megindoklod, hogy miert nem tudtad atiratni 15napon belul es ennyi.
2020. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!