Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyvárosokban az önkormányzat...

Nagyvárosokban az önkormányzati fenntartású mélygarázsokban, parkolóházakban van-e kezelő személyzet?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert egy ilyen helyen dolgozom egy nagyvárosban/Győr/ és kíváncsi vagyok vajon meddig lesz még itt szükség emberi munkaerőre. Itt még jelenleg igen, kíváncsi vagyok más városokban is van-e még, vagy máshol már kiváltották az emberi munkaerőt,ezzel jelentős költséget spórolva.

/Bevásárlóközpontokhoz tartozó garázsok nem érdekelnek, tudom hogy ott már nincs ember mivel ott vannak a bevásárlóközpotnnak takarítói, biztonsági őrei, akik elvégzik a szükséges feladatokat/



2020. dec. 23. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van kezelő személyzet. Amíg bexar a technika és léteznek gyökér autósok akik letörik a sorompót és hasonló okosságot csinálnak, mindig is kelleni fog személyzet.
2020. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A bevásárlóközpontok garázsaiban is van személyzet. Pl. pénztáros. Akkor is, ha automatából is lehet jegyet venni.
2020. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy mindenhol van személyzet, persze adott esetben a munkáltató egy őrző-védő, épületüzemeltető vagy akár takarítócég is lehet, de alapvetően dedikàlt személyzet szokott lenni a mélygarázs felügyeletére.
2020. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!