Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A szüleim azt mondják ne...

A szüleim azt mondják ne vegyek swiftet, mert koporsóban végzem?

Figyelt kérdés

2 hete van meg a jogsim, a vizsga óta nem vezettem... szeretnék venni egy autót, de nem szeretnék 1 milliót kiadni rá, így szerintem a legjobb megoldás egy suzuki swift lenne 300 körül

anyám viszont elkezdett cirkuszolni, meg pampogni hogy ne merjek olyat venni

vegyem meg titokban? budapesten lakom az egyetem miatt, ők meg vidéken


2021. jan. 1. 10:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagykorú vagy, akkor semmi közük hozzá, hogy mit veszel.
2021. jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztonságosak, de az akkori kisautók mind ugyanolyanok.

Ha van pénzed, vegyél jobb autót. Olyat, amit tudod, hogy akár sok évig boldogan fogsz használni. Attól ne félj, hogy összetöröd.

Ha meg nincs, mond meg anyádnak, hogy segítsen.

2021. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az jó kis autó friss jogosítványosnak is való .

Emlékszem mikor meg lett a kismotor jogosítványom apám azt mondta akkor vehetek motort ha megveszem a koporsót is hozzá .

2021. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
ha választani kellene akkor biztosan nem swiftben karamboloznék, főleg nem városon kivűl. anyukád biztosn félt, nem akar neked rosszat.
2021. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg F Astra? Biztonságosabb, ugyanolyan megbízható, pár fokkal "modernebb" és minőségibb, de 300-ért ugyanúgy hozzá lehet jutni és a fenntartása is kevés.
2021. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Én ajánlom a Cliót.

Kategóriájában a legbiztonságosabb autó.

2021. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, a probléma az hogy félt...

A cliót nem ismerem, illetve azt mondták franciát ne vegyek.

Az opel jól hangzik.

2021. jan. 1. 10:36
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván senki nem akar karambolozni. De egy friss jogosítvánnyal, bizonytalan vezetési stílusban, vagy méginkább túl nagy önbizalommal előfordulhat, hogy ütközik az ember.Bár a suzuki swift motorikusan nagyon jó kis autó, a karosszériája NAGYON gyenge. Érdemes (bár nem felemelő) közúti balesetekről készült fotókat nézni, sajnos a legtöbb halálos baleset a suzuki swift-ben ülőkkel történt, függetlenül attól, hogy okozója, vagy elszenvedője volt egy balesetnek, éspedig azért, mert, míg a balesetben részvevő másik autó alig sérül-legalábbis a karosszérián, látható módon- a swift teljesen megsemmisül, egyáltalán nem védi meg az utasait.Én is azt mondom, amit anyukád, első autónak nem vegyél swiftet. Mondom ezt úgy, hogy sokáig swiftünk volt, nagyon szerettük is, de amint lett pénzünk biztonságosabb autót venni, lecseréltük.
2021. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nincs olyan márka amit ne szidna valaki. Swiftek már jó részt szana szét vannak rohadva. Már a régiek. Az a kategória amit te vennél. Le járt az idejük. Opel corsa esetleg?
2021. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire pampog adjon penzt egy jobb autora.
2021. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!