Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi volt a legtávolabbi lerakó,...

Mi volt a legtávolabbi lerakó, ahol voltál?

Figyelt kérdés

A kérdés kamionozással kapcsolatos, ha nem személyesen történt, de tudsz róla, akkor is érdekel a válaszod. Melyik a lrgtâvolabbi ország, terület, város, ahová magyar cégek szállítanak vagy anno szállítottak.


Jelenleg tudom, hogy a hundland jár Oroszország nyugati részébe és Kazahsztánba. Régebbröl Teheránt hallottam, de mi a helyzet Kínával, szibériával, észak afrikâval, a közel kelettel? El lehet ilyen helyekre jutni kamionosként, akár magyar, osztrák, nëmet cégtöl?



2021. jan. 11. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma is vannak közel-keleti fuvarok - elvétve. A törökök olcsóbbna csinálják.

A Hunland járt egészen a kínai határ közeléig is..


Ilyen távolságokra - ha már nem speciális gondozást igénylő áruról van szó mint pl az élőállat - akkor egyszerűbb konténert küldeni.

2021. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Finnországban Kajaani fölött ,- Svéd Sundsvall.

Angol, Markinch Fife. - Oroszországban Egorjevsk és Rostov.

Portugalba Estoril,- SZiciliában Catania alatt az Etna mellett és Lecce.

Spnyol Valencia. - Bulgária Cepelare. - Ukrajna Nikopol.- Dánia Skodborg.-

Ezek a legtávolabbiak nekem.

2021. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legtávolabbi fel vagy lerakó:

Északon: Skåpafors, Svédország

Nyugati irányban: Manchester, Anglia

Délen: Los Corrales de Buelna, Spanyolország

Kelet: Nagykáta :'D

2021. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

milyen vicces hogy 2000 kmnel (magyarbol kiindulva) nem nagyon van tobb, en magyarbol gibraltarig lementem, 2000 valamennyi volt, de ha jol emlekszem volt kozel 3000 km-es fuvar is de az mar nagyon a plafon. Aztan ennel mennyivel tobbet tudnak menni az amcsi belfoldesek akar hataratlepes nelkul :D De ugy tudom atjarnak kanadaba is, ugyhogy 2-vel minimum lehet szorozni a max tajat. Orosz belfoldon nem tudom mekkora tabvokat tudnak jarni mert ha jol tudom csomo resz lakatlannes alkalmatlan a kozlekedesre.


Foleg ebben a mai rohano vilagban a tavok mar nem jelentenek sokat, en ugy erzem.

2021. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"milyen vicces hogy 2000 kmnel (magyarbol kiindulva) nem nagyon van tobb"

Mert Magyarország a világ közepe! :)


Azért ezen végigmennék:

[link]

2021. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát egy magyar kamionos ált. mindig magyarból indul, és oda megy vissza, úgyhogy szerintem egész jó viszonyítási alap. És a gazdaság központja meg németország, szóval általában minden oda megy vagy onnan megy, és az európa közepe szóval így sem fog nagy km-ket kidobni a gép. Spanyolban pl nincs nagy ipar, max a hűtősöknek szóval arra nem sok cég jár, és így az lesz a vége hogy a legtávolabbi pont max anglia, de ahol én vagyok cég pl sosem magyarból megy angolba (vagy nagyon ritka) inkább magyar-német-angol és onnan angol-német-magyar.


Fel a skandináv országokba se nagyon járnak cégek, max közép svédig.


Régen sokkal nagyobb km-ek voltak, magyar-moszkva, vagy le irakba, de mára már ez az 500-600 km az átlagos ahogy én vettem észre. Mondjuk csak 5 éve csinálom de pár cégnél megfordultam már.

2021. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyarból indultam, Tuzsérról és Portugália-Pombalba, 3350 km, majd le EStoril Moto gp pálya + 200 km.
2021. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kőröstetétlenböl viszünk rendszeresen termékeket keletre(hűtőt árú). Kazah, türkmenisz. Iránt egy ideje nem. Szirbe is megy, de az átrakással. Talán olyan 5300 volt a legtöbb.
2021. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1-es Kinai hatar kozeleben? Az nagyon durvan messze van, meg most is jar oda a Hunland?


8-as ez melyik cég?


Észak afrikâban járt valaki?

2021. jan. 14. 13:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
afrikaba szerintem egy magyar ceg se jar, meg nincs olyan hulye sofor se szerintem. A torokok jarnak arra de o nekik sem a szivuk csucske, vannak fent youtubeon interjuk.
2021. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!