Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen rendszámot...

Hogyan lehet ilyen rendszámot kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokszor látom, hogy nagyobb és drágább autókon valamilyen értelmes hárombetűs rendszám van, vagy a szám kerek, esetleg -001.

Viszont ezek a rendszámok nem egyedi/egyéni rendszámok, hanem rendes sorozatban kiadottak.

Tudtok valamit arról, hogyan lehetne elérni, hogy én is hasonlót kapjak? Okmányirodában kellene kérdezni?


Pár példa:


[link]


[link]


[link]



2021. jan. 18. 09:48
1 2
 1/16 D. Brasco ***** válasza:
34%
3 betű 3 szám rendszámokat is lehet venni.....ezek ugyanugy egyedi rendszámok
2021. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ahogy azt a kérdés leírásában kifejtettem, ezek nem egyedi rendszámok, hanem sorozatban kiadottak!
2021. jan. 18. 09:54
 3/16 D. Brasco ***** válasza:
22%

Akkor ha ilyen okos vagy minek jöttél ide kérdezni?!?

Gondolom az exszomszéd picsának az ML mercijén is biztosan sorozatban kiadott rendszám az YYY-666....gondolom pont ez következett a sorban......

2021. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Három betű három szám szabványos. Ha nem olyant szeretnél, amilyen jut, hanem kérésed szerintit, akkor azt 112 450 forintokért kaphatsz.


Íme a hivatalos tájékoztató:


[link]

2021. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Az alap rendszámokat előre kiküldik az okmányirodáknak, de nem lehetetlen megszerezni őket. Amikor én vettem az új autómat, betükből nem választhattam, de számot megmondtam, hogy 085-öt szeretném, de ha az nem sikerül, akkor adtam két másik opciót. A szalon valahogy utánajárt, hogy melyik okmányirodában van a 085-ös szám és ott papíroztatta az autómat, így meglett.
2021. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4; #5 köszi szépen az értelmes válaszokat!


#3

Amennyire látom, teljesen inkompetens vagy a témában, ha kicsit jobb lenne a szövegértésed illetve a képértelmezési készséged, akkor ezt könnyedén leplezni tudnád. De ezek szerint ismét el kell, hogy ismételjem: az általam linkelt egyik autónak sem egyénileg kért a rendszáma!

2021. jan. 18. 10:05
 7/16 D. Brasco ***** válasza:
27%
Figyelj már te szerencsétlenMit nem lehet azon érteni,hogy ha szerencséd van akkor ezt veszik le a polcról,vagy ha akarod akkor vehetsz magadnak olyat amilyet akarsz....az egyik válaszoló még linket is küldött.....
2021. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Brasco minek pampogsz? Leírtuk, hogy miként lehet ilyen rendszámokat szerezni. Attól, hogy a 200 ezres swiftedre nem tudtál rárakni, mások megoldják.
2021. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves Brasco!

Olyan értelmes válaszokat vártam, mint a négyes és az ötös válaszolóé. A kérdésemre meg is kaptam a választ. Te nem tudom milyen alapon szerencsétlenezel engem, szerintem keress más kérdést, ahová odaköphetsz egy hasonló stílusú kommentet. Bizonyára többet elértél már az életben mint én, és nyilván jogod van kioktatni...

2021. jan. 18. 10:16
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Úgy túnik érted-átlátod, a rendszám vásárlás lehetőségeit.

Amennyiben egyedire van igényed akkor kifizeted a felárat.

Ha betűiben megfelel neked a "sorozat"-beli is, akkor a számok tekintetében csak a vakszerencsében bízhatsz.

Több hivatalos verzió nincs.


Vagy talán azt várod, hogy leírják, hol, mikor, mennyért találsz egy korrumpálható ügyintézőt? :(

2021. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!