Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül itt olyan...

Van rajtam kívül itt olyan akinek sok kategóriája van megsincs gyakorlata vezetésbe?

Figyelt kérdés

Nekem csak jogsim van, be,ce,de. Viszont autópályán eddig nem vezettem, sőt még nagyon nem is mentem hosszú távra, 220 km oda vissza tehát 110 oda vissza is 110km volt a legtöbb. Egy rossz általam tákolgatott suzukim van amivel nem merek nagyon messze menni, ezzel párhuzamksan dolgozni sem tudok mert idegen helyen alig vezettem és ez elrettenti a munkáltatókat, teszem hozzá jogosan, nem olcsó egy nagy autó meg nem csak oktatáson tekergek vele.


Azért lettek a kategória bővítések mert futárnak nem vettek fel.


Ez szánalmas?


2021. jan. 24. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Most mit lehetne erre írni?

Te szerinted szánalmas vagy?

Szerintem a többség egyetért veled.

2021. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad, és keress cégeket, biztos felvesznek. Bár ez, hogy futárnak nem vettek fel, hát így elsőre ijesztő.
2021. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!