Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetés közben pörgős zenét...

Vezetés közben pörgős zenét hallgatni az gyorshajtást eredményezhet?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Ha közben nem néznétek az óracsoportra, akkor gyorsabban mennétek, mintha nyugis zenét hallgatnátok (vagy ha nem is hallgatnátok semmit)?

2021. jan. 27. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Azért a tereptárgyakhoz viszonyított sebességérzete van az embernek.
2021. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vettem ezt észre amikor a 2006-os Need For Speed Most Wanted track-et raktam be. Egyszerűen átszellemültem, és toltam neki
2021. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a pörgős zenének ehhez. Én rendszeresen hallgatok pörgős zenét, és mégse taposom a gázt. Szerintem a sorrend inkább fordítva van :)
2021. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleéled magad, igen. Anno pl. a Race című slágert hallgatva nehéz volt betartani a sebesség korlátozásokat, pláne egy autósmozi után a 11-es úton..
2021. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Aki esetleg túl fiatal lenne hozzá, erre gondoltam:

https://www.youtube.com/watch/Y4QbJRAWvRU

2021. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egy erről szóló kutatásról, amelyben azt vizsgálták, hogy milyen zenéket a legveszélyesebb hallgatni vezetés közben. A Prodigy nyert :-)
2021. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hangulattól függ, tudok lendületesen menni zene nélkül is és zenével is nyugodtan vezetni.
2021. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Szomorú vasárnapra is tudok gyorsan menni meg Timmy Trumpet-re is tudok sebességhatárt betartani. :)
2021. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A hülyék nyilván, ugyanazok akik a F&F mozi után versenyzők lesznek, vagy az első hóban driftbajnokok. A normálisak meg tudják mit csinálnak
2021. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a zene miatt fogok gyorsabban vagy lassabban menni, de tény, hogy azért befolyásol. Ha például ideges vagyok, szeretek Charlie-t hallgatni vezetés közben, az segít lenyugodni. Száguldozni közúton nem szoktam, ha mégis gyorsabban mentem, akkor az autóm jellegéből adódóan (kétüléses kabrió vékony vászontetővel) autópálya-tempónál már amúgy is mindegy, mi szól a rádióban, kevésbé hallani, ordíttatni meg nem fogom, mert idegesít.

De ha gokartversenyen vagyok, akkor magamban is általában valami lassú számot dúdolgatok, valahogy ez segít kimértnek maradni, akár időmérős gyors körön, akár versenyben. Furcsa, de a kimértség segít gyorsabbnak lenni anélkül, hogy túltolnám, és a felesleges csúszkálással (tapadásvesztéssel) veszítenék időt.

2021. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!