Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2 Forgalmi vizsga mit tegyek...

2 Forgalmi vizsga mit tegyek hogy nyugodtabb legyek ?

Figyelt kérdés

2.forgalmi vizsgám is sikertelen lett azota plusz 15 órat vettem úgy érzem megy az oktatóm szerint is 2 hét mulva megyek a 3.vizsgámra de nagyon izgulós vagyok viszont minden vágyam hogy vegre sikerüljön:(


Az órakon ott tartok hogy semmiert nem szol az oktato kiveve a parkolasoknal neha (az neha nem.megy konnyen) nagyon félek hogy nem fog sikerülni .


2021. febr. 2. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, ahogy mondod (írod), akkor szerintem csak engedd el a parázást, és menni fog.
2021. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom . Most nagyon bízom benne !:) De ezt az izgulásos dolgot nehezen engedem el ..de muszáj leszek valahogy máshogy álni hozzá még van 2 hetem vizsgáig +8orát veszek még .😌
2021. febr. 2. 09:55
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Adj egy-egy húszezrest az oktatónak meg a vizsgaztatonak valószínűleg ezért is húztak meg.
2021. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg ne fogadd meg 3-ast, ha nem akarsz magadnak jogi balhét, meg alap buktát...
2021. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
4-es vagyok, ez így nettó korrupció, ha kiderül, hatalmas bajod, jogi bonyodalmaid lesznek belőle, és csak rosszul jöhetsz ki belőle
2021. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Budapesten elvárás mindenhol vizsga előtt penzt adni 😃 nem tudom hol éltek 😂😂😂
2021. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért kap rossz értékelést az, aki szerint nem jó ötlet a lefizetés? Az oktatóm mondta kb. egy éve, hogy kiszűrték a korrupt vizsgabiztosokat. Én őszintén remélem, hogy így van.. amúgy meg nem éri meg kockáztatni. Kedves fórumindító, higgy magadban, ha nem szól az oktató az órákon, nem nyúl bele pedálba, te is érzed, hogy megy, akkor csak egy kis önbizalom, és sikerülni fog! Hajrá!
2021. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi . itt nem mukodik a lefizetes ezt megmondta . Bizom magamba es remelem kovetkezo alkalommal sikerul :)
2021. febr. 4. 22:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2021. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen . 22.én vizsgaztam szinte hibatlanul Teljesen nyugodt voltam nost .😊
2021. márc. 3. 02:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!