Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kaptam egy gyorshajtásrol...

Prints kérdése:

Kaptam egy gyorshajtásrol határozatot,amin az én autom rendszáma van,de a police.hu oldalon a lefotozott auto tipusa,szine,és a rendszáma más!ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 19:02
 1/6 Fsms ***** válasza:
100%

Meg kell fellebbezned a határozatot, csak írásban teheted meg . Figyelj a határidőre 15 vagy 30 nap. Illetve kell illetéket is fizetned.

A határozat egyébként mindig tartalmazza a jogorvoslati lehetőséget, ha nem hívd fel az előadót , elmondja.

2021. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm..hmm..még én fuzessek az ö tévedésükért 5000ft-ot?hol élünk??
2021. febr. 5. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Abszurdisztánban.

2021. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igy bárkinek,bármikor kiküldhetnek ilyet ellenörzés nélkül!?ök tévedtek,nem én!
2021. febr. 5. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fellebbezned.


Írj egy KIFOGÁS-t.


Ez is egy jogi terminus, leirod benne, hogy nem a te járműved képeihez adtak hozzáférést, ezzel megsertve az adatkezelesi szabalyzatukat, a GDPR szabályokat. Továbbá, nem látod bizonyítottnak így az elkövetést, és kéred őket, hogy álljanak elő hiteles adatokkal a szabalysertes elkövetéséről.


A kifogás halaszto hatályú, szóval amíg válasz nem érkezik, nem kell fizetned.

2021. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eleve,az ország másik részén készült a felvétel az emlitett autorol,és abban az idöpontban nem is lehettem ott a saját autommal sem!
2021. febr. 5. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!