Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten ingyenese...

Hol lehet Budapesten ingyenesen tartósan parkolni?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnék Budapestre költözni de nagyjából hetente egyszer hazautaznék a szüleimhez vidékre.

Olyan helyet tudtok javasolni, ahol nyugodtan ott mernétek hagyni akár 1-2 hétre is az autótokat? Székesfehérvár irányából érkeznék a városba.

Tudom, hogy most a covid alatt nagyjából bárhol meg lehet állni ingyen, viszont én olyat keresek, ami később sem lesz fizetős. (Na meg nem is akarom elvenni a helyet azoktól akiknek napi használatban van az autó)



2021. febr. 20. 20:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam bele, de nem feltétlenül belvárosi parkolót képzeltem el, simán jó nekem az is, ha valami külsőbb részen tarthatom.
2021. febr. 20. 21:01
 2/11 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár felől, de merre?

Igazából a Savoya park "mélygarázsában" kutyát nem fog zavarni egy plusz autó szerintem, pláne ha 1-2 hetente máshol áll. De sok értelme nincs oda vinni, ha utána felcuccolva egy órát tömegközlekedsz hazáig.

2021. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincsen kinézett kerület, valahol a belvárosban szeretnék lakni. Köszönöm a választ egyébként! Egynek mindenképp felírom. :) Nem egy feltűnő autó, de azért szeretném biztonságban tudni. Ha esővédett az főleg jó.
2021. febr. 20. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha biztonságban akarod tudni, akkor bérelni kell egy garázst egy társasházban


#2

2021. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kelenföld p+r parkoló
2021. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt a park and ride kifejezést nem is ismertem, de így most már rá tudok keresni az igényeimre. :D
2021. febr. 20. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
A P+R-t mondjuk kimondottan bunkóság lenne hetekig tartó parkolásra használni, hiszen a cél pont a napi ingázó forgalom metróra terelése és bizony elég nehéz így is ott helyet találni. Szerintem sokkal korrektebb valahol az Etele út tájékán leparkolni.
2021. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, közben ahogy olvasgatok róla én is ezt látom. Azon a környéken ingyenes szokott lenni a parkolás?
2021. febr. 20. 22:36
 9/11 anonim ***** válasza:

#7: sajnos az autók jó része hosszútávra van itthagyva. A kelenföld/Őrmező P+R-ben.

Mióta ingyenes a parkolás a városban, megszűntek a parkolási gondjaink itt az alulméretezett P+R melletti lakótelepen. Így a többség végre itt parkol, ahol lakik.

2021. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bérelni kell garázst a lakóhelyed környékén.

Ha nincs rá pénzed, akkor kb. bárhol hagyhatod, sehol nem lesz biztonságban.

2021. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!