Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Délegyházán ha folytatják a...

Délegyházán ha folytatják a járdafelújításokat akkor kérhetem hogy nállunk betonnal csinálják meg, és hogy a régit szedjék fel és a helyére rakják le, ne a régi tetejére?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon nem szeretem azt az aszfaltot amit a régi beton járdára terítettek rá a főutaknál!

Az lenne a jó hogyha a régi járdák közül az eső által kikezdettett csak foltozznák, mert nincs annak semmi baja, azon kívűl hogy kiáll belőlle a kavics! A törötteket meg felszedni érdemes és újat önteni! Az autóbeállóknál pedig szerintem vasbeton a legjobb, ami ügye nem törik el a kocsi alatt, és lehetőleg olyan alappal ami nem süpped be a sújtól!



2021. márc. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod , hogy ezt itt bármilyen döntéshozó olvassa ?
2021. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem valószínű, hogy beleszólásod lesz :-( A járda az önkormányzaté általában, olyat építenek, amilyet ők kérnek. A kivitelező munkások mondjuk jófejek szoktak lenni. Mikor nálunk építették újjá a járdát, akkor becsöngettek, és megkérdezték, hogy nem baj-e, ha magasabb lesz a járda szintje (mert úgy már túl alacsony lett a kerítésünk). De teljesen más technológiát tőlük már nem kérhetsz. Esetleg ha bemész az önkormányzathoz érdeklődni, ott lehet, hogy el tudják juttatni a megfelelő helyre a kérésedet.
2021. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beleszolasod. a plusz munkat ki fogja kifizetni?
2021. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És miért lenne jobb a régit foltozgatni az új helyett?

Nem azért süllyed meg, mert aszfalt (lásd minden út), hanem mert sz/rul van megcsinálva

2021. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz majd egy külön brigád, külön apparáttal, amely csak a te igényeidet fogja lesni.
2021. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Az jó lenne, akkor sokat fejlődhetne a világ!
2021. márc. 4. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz
2021. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Csak sajnos nem nállam :D
2021. márc. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!