Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen alkalmazásokat ajánlaná...

Milyen alkalmazásokat ajánlanátok egy kamionosnak, amivel meg tudná könnyíteni életét és azt az időszakot, amit az otthonán kívül tölt el?

Figyelt kérdés

Keresem azokat az alkalmazásokat, amik megkönnyítik egy teherautós, kamionos életét.


Hogy milyenekre is gondolok?

Például a Telekom GO alkalmazás is ilyen, használója internethez kapcsolódva bárhonnan nézheti a közszolgálati csatornákat, így akár külföldről is elérhetővé válnak az éppen pihenőidejüket letöltő sofőrök számára.


Tudnátok ajánlani ilyen alkalmazásokat?

Nem csak szórakozással kapcsolatos alkalmazásokat keresek, jöhetnek a vezetéssel, közlekedéssel kapcsolatosak is.



2021. márc. 24. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

három évig kamionoztam..hogy mi könnyítei meg a kamionos életét? A pénz, és a nyelvtudás.


Tudom, nem erre voltál kiváncsi, de az én életem a nyelvtudás tette könnyebbé. Ha az nincs, akkor semmi sincs.


Amúgy az ellenségemnek sem kívánom a kamionozást nyelvtudás nélkül...van ahol sportot űznek a szopatásukból..(én ezt megúsztam)

2021. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Truck parking europe, google maps (műhold/utcanézet ahol van), kamionstop, netflix, spotify. Én ezeket használom sokszor. Zene mindig spotifyról megy.
2021. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja meg microsoft vagy google fordító. :D De ha kicsit beszélsz angolul akkor nem sűrűn fog kelleni.
2021. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok sok mobilnet, youtube premium legyen befizetve, amihez jár a youtube music is, podcastek legyenek bekészítve, nameg pihenéskor netflix. Én nem kamionozok, de rengeteget vezetek, és a youtube premiumon élek, ott mindig van valami nagyon érdekes, ami egész út alatt leköt, pl podcastek.
2021. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

attol fugg, kenyelem vagy kevesebb szopas? Kevesebb szopashoz alapbol a vodafone red kell, korlatlan net kulfoldon barhol, aztan egy google maps hogy kitudd keresni a ceget hol van, mert sokszor xar cimet adnak meg, truck parking europe hogy talalj parkolot ha ugy van.


Kenyelemhez spotify, youtube premium, upc direct (ha van otthon upc tv elofozetesed ez ingyenes), nintendo switch (plusz egy tv ha nem akarod a kis monitort nezni orokke).


En ezeket hasznalom, de azert ide irnam meg a futocipot es sulyzokat, vitaminokat es egy fagyaszto ladat amit teleraksz RENDES kajaval es ugy indulsz ki. Nyilvan ezek azok amik senkinek sincsenek szinte, ezert is neznek ki ugy a legtobben mint az egy hetes fekalia, egeszsegre mar lophaszt nem kell forditani.

2021. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vodafone red felejtős. Mostmár lekorlátozták a külföldi netet 20gb-ra, új vagy hosszabbított előfizetéseknél. Fent van a weboldalukon is, nézze meg mielőtt lepontoz valaki. Régieknél meg úgy oldják meg hogy lelövik a roamingot számlázási ciklus végéig ha többet használod kint. Vehetsz 3400-ért 5gb plusz adatot, azt használhatod tovább. Nekem második simemen (arányok miatt kellett egy második sim, cserélgettem volna kéthavonta) lelőtték a roamingot egy hónap után. 1-2 nappal az előtt fizettem elő mielőtt behozták volna ezt az új rendszert.
2021. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
es tenyleg, nincs tobbe a korlatlan eus net... grat vodafone :D Valakinek van amugy valami megoldasa erre?
2021. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamionosnet.eu, ott van még vodafoneos korlátlan sim flottában.
2021. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös leírta a frankót, applikációval, kajával, edző cucokkal, mindennel együtt. Konzervet, mekit, piát el kell felejteni, mert nagyon bedepizel és megbetegszel tőlük. Minden hétvégén söröztem, a végére már olyan szar kedvem volt állandóan, hogy az életkedvem elment. Abbahagytam, helyette futás, normálisabb étrend, tisztaság, rend. Ezek után jöhetnek az appok, filmek stb.
2021. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!