Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit keres a kerékpárúton...

Mit keres a kerékpárúton gyalogos, rolleres, gördeszkás stb?

Figyelt kérdés

Állandóan tele a bringaút gyalogossal, futóval, babakocsit tolóval, gördeszkással, görkorcsolyással, sőt robogós pizzafutárral.


Ezeket az anarchistákat miért nem bünteti szénné a rendőrség?


Bezzeg ha nekem nincs nyáron verőfényes napsütésben lámpám, vagy borostyánsárga küllőprizmám akkor egyből kapom a 20 ezres csekket!!!


2021. márc. 26. 10:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs járda, szabályosan közlekednek ott. Egyébként nem. Viszont én meg azt kérdezem tőled, mit keres a sok bringás a járdán? Miért nem büntetik meg őket?
2021. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
38%

Én eddig még csak osztatlan kerékpárút/járdán láttam nem kerékpárosokat.

Biztos, hogy az csak kerékpárút?

2021. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%

Mert Magyarországon élsz. Dívik a " nekem ne mondja meg senki, hol mászkáljak. A járdán is megy a kerékpáros, akkor én megyek az ő kijelölt útján, stb."

Büntetés nincs. Nem állhat minden méteren közlekedési rendőr.

2021. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 D. Brasco ***** válasza:
90%
Bizonyos esetekben hasznalhatjak a bicikliutat azok akiket felsoroltal
2021. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
Mert leszarják/nem nézik. A nagyobbik gond az, hogy nem figyelnek a környezetükre, amúgy felőlem fejen is állhatnak rajta, ha engem nem akadályoznak. A kedvenc szituációm az (többször is megtörtént), hogy szembe jönnek ketten-hárman, már távolról látnak, fel is néznek, észre is vesznek de amikor odaérek akkor k*vára meg vannak lepődve, hogy hogy kerülök oda. Sima bringaút, a járda az úttest másik oldalán. Vagy amikor a díszkan nem képes ellépni a barátnője mellől három másodpercre, mert nehogymá' normálisan elférjünk inkább centizgessük egymást.
2021. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
24%

Majd ha a kerékpárosok mindegyike rendeltetésszerűen használja az úttestet, járdát, majd akkor gyere ide nyögdécselni a piti bajoddal.

Gyalogosok között még mindig kevesebb az önjelölt őrült, mint az agyoniskolázatlan bringások között. Szélsőséges példákat akarsz? Tele van idióta bringásokkal is a YT. Anarchista, te jóisten, te is csak egy szemellenzős kocabringás vagy.

2021. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
26%
Legyél már egy kicsit tökösebb, és tanuld meg használni a féket, kormányt, és ne itt sivalkodj.
2021. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
23%

A biciklisek mit kerestek évtizedeken át a járdán, mielőtt elterjedtek a bicikliutak (és még ma is, ahol nincs bicikliút)? Miért nem bűntette őket szarrá a rendőrség, amiért nem az úttesten közlekedtek?


Na ugye...

2021. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
46%
Amiért a biciklis az úton kolbászol a bicikliút helyett
2021. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
26%

# 9-esnél a pont.


Itt az Egér úton életveszélyes a nagy forgalom miatt kerékpárral közlekedni az úttesten...mégis

ott mennek, pedig mellette van egy kényelmes, széles kerékpárút...


...igaz azon is gázolt már el autó kerékpárost(a sofőr pocsokyarészeg volt, a bringás meghalt)

2021. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!