Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretnék a nyárra egy kis...

Szeretnék a nyárra egy kis saját helyet berendezni. Nagyon tetszenek a kisbuszok és arra gondoltam, hogy egy már nem használható kisbuszt kéne vennem, amit berendezek magamnak, viszont eddig nem találtam !OLCSÓN! Megfelelő kisbuszt. Hol keressek?

Figyelt kérdés
Hol tudnék ilyen kis buszt venni? Max 30.000Ft ért?

2021. ápr. 10. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, az se baj, ha még ők fizetnek, igaz?
2021. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Talán egy autóbontót megkereshetsz, akik eladják neked egyben a karosszériát.

De az sem lesz ennyire olcsó. Ennyiért még bicikliből is csak gagyibbat találni.

2021. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ócón nem fogsz most kapni. A nagy lockdownozásban annyira fellendült a kisbuszvásárlási láz, hogy amiket németeknél néztem ilyen célra(már berendezettet), kerültek 2-3 ezer euróba, most az utlsó bontószökevény is 8-9 ezer.
2021. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradt le 1-2 nulla?Az ugye megvan hogy 30000-ért bicikliből is csak az aljákapod?Az enyém 50000-be került és az sem hűde drága
2021. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*alját kapod
2021. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem utazásra kell, csak lerakni ey helyre hétvégi háznak? Akkor vegyél egy konténert vagy valami mobil könnyűszerkezetes bódét, ne kisbuszt. Egyébként bontóban lehet hogy kapsz kibelezettet ennyiért, de a szállítás többszöröse lesz ennek.
2021. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!