Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kortól és nemtől függetlenül...

Kortól és nemtől függetlenül néha mindenki talál egy kis ártatlan szórakozást a mindennapi autózásában?

Figyelt kérdés
Ami nem szabályos, de nem ártasz vele senkinek, viszont élvezed. :) Nektek van ilyen? Vagy mástól szoktatok ilyet látni?

2021. ápr. 14. 22:17
 1/5 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Szeretem a kanyargós hegyi utakat, bár ott sem igazán szoktam szabálytalankodni. Egyszerűen csak élvezem a nagyobb oldalgyorsulást, amit városi forgalomban, autópályán nem tapasztalhatok meg. És a környezet is ingergazdagabb, nem tompulok be úgy, mint a pályán.
2021. ápr. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megyek feleslegesen olyan utakon, amerre kellemes a felhőtlen autózás..

Persze ehhez nem árt egy csendes automata kocsi.

2021. ápr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar az út széle, és se előttem se mögöttem senki, akkor beállok középre a felezővonalra. Élvezem, mert nem veri szét a futóművet az út.
2021. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Autópályán a külső sávban normális követési távolsággal elgurulni a belsőben egymás seggében fekezgetők mellett.

Mondjuk ez teljesen szabályos, de akkor is öröm.

Vagy kihalt városban úgy odagurulni a piroshoz, hogy ne kelljen megállni :)

2021. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy földhöz ragadt szabálykövető, eddigi legnagyobb húzásom amikor főútra való kikanyarodásnál 3.ban leszabályzásig nyomtam a gázt, akkor tapasztaltam meg hogy mire képes 140 lóerő.

Ahol az út minősége engedi ott napi szinten, jobban kihúzatom az autót.

2021. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!