Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Esetleg van valami online...

Esetleg van valami online felulet/app ahol virtualisan lehet vezetni bovebben lent?!

Figyelt kérdés
Most jarok vezetni de egyre jobban kezdem feladni nem hibazok nagyokat de neha nem megyek ha elsobbsegem van vagy nemtudom mit is kene az adott helyzetbe csinalni (kresszt megtanultam elsore at is mentem)nagyon elkeseredett vagyok ugy erzem sosem lesz jogositvanyom es heti egy orakat vezetek igy szeretnek legalabb online gyakorloni ésha akkor nem menne olyan gorcsosen ,de lehet ez nem nekem valo

2021. ápr. 27. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

" (kresszt megtanultam elsore at is mentem) "

Az a baj hogy nem megtanultad hanem átmentél csak.

2021. ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De igenis tanultam es tudom is a szabalyokat ,3honapos tandolyamra jartam mindig valaszoltam az orakon ha tudtam itthon is nagyon somat neztem videokat ahol

Elmagyarazzak minmiert ,de nagyon sokszor van hogy en mashogy csinalnam mint az oktatom

2021. ápr. 28. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!