Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan autóillatosító,...

Van olyan autóillatosító, aminek nem az a tipikus autóillatosító illata van?

Figyelt kérdés
Furcsának tűnhet a kérdés, de általában a legtöbb autóillatosítóban érzem azt a bizonyos tipikus illatot, éppen ezért sokáig nem is használtam hosszútávon őket. Mostanában viszont már semmilyen illat nincs az autóban, így olyat keresnék, ami eltér a megszokottól, egy frissebb illatot. Esetleg tippeket tud valaki adni, hogy hol, és milyen márkát érdemes keresni?
2021. máj. 1. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Spray-s autóillatosító: 1 hétig biztos érezhető lesz 1 fújással.
2021. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Aeron sport lux. Rohadt jó, bár nem tart túl sokáig.
2021. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Én is ezeket az Aeron sport luxokat használok kb 10 éve. Előtte ami a kedvencem volt és nem érdekelt, hogy drága az egyedisége miatt megvettem úgy eltűnt, mintha soha nem is létezett volna.

Ez az Aeron olcsó, nálam 2-4 hétig simán kitart egy lap. Kellemes az illata, de pont tipikus autóillatosító illata van szerintem.

A spray-s engem nem győzött meg. PlLutus Cleaningnek vannak jó illatai. De befújkálom vele az autót és másnapra semmi illat, kezdhetem újra, nem túl tartós.

Drága Millefiorit, meg Silk és hasonló kevésbé kommersz illatosítókat is próbáltam, egyik sem győzött meg.

2021. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!