Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dél Bács-Kiskun megyében van...

Dél Bács-Kiskun megyében van automata váltós jogsira lehetőség?

Figyelt kérdés

Szinte végig googléztam az iskolákat és errefele (Baja) szinte 0 esélyt láttok. Egyedül Szekszárdon találtam 1 iskolát. Tényleg nem olyan elterjedt,hogy legalább városonként lenne 1 iskola?

Automata jogsit akarok, mert már igy is tervezem a jövőt.



2021. máj. 9. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eselytelen.


Tanulj meg vezetni kezi valtoson es miutan mar levizsgaztal akkor vezetsz automata. En is Bajan tanultam vezetni kezi valtos auton, utana apam kocsijat vezettem neha, kesobb lett sajatom. A masodik sajat autom mar automata es azota csak automatat vezetek, a sajat autoink es a ceges auto is automata.

Ismerek olyat is aki utoljara vezetes vizsgan vezetett kezi valtos autot.

2021. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Miért ragaszkodsz ennyire az automatához? Oké, hogy a jövőben csak azt akarsz vezetni, de bármikor adódhat olyan helyzet az életben, amikor manuális váltósat kell vezetned, hiába van automata (részeg haver, elromlik a saját stb.). Azt ajánlom, mint a #1 válaszoló.
2021. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld meg a kézi váltóson és akkor nem lesz korlátozás. Ráadásul lehet hogy olcsóbb is. Jó nagy baromság automatán letenni.
2021. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrét városra vetítve a kérdést, az iskolákat kellene erről megkérdezni.

Nem mindenhol reklámozzák az automata váltóson tanulást, de az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs is.

Lehet "tartalékban"egy automata váltós tanuló autó az iskolában, olyanok számára, akiknek a manuális váltó problémát jelent.

Alap kiindulás valóban az, hogy manuálison érdemes tanulni, vizsgázni, azon általában olcsóbb is egy óra, de mostanság már terjed az automatán tanulás lehetősége is.

2021. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!