Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autókereskedés számon kérheti...

Autókereskedés számon kérheti rajtam ezt?

Figyelt kérdés
Megnéztem egy autót, mondták, hogy csak felületi rozsda van a küszöbön meg az alján, nem megy át rajta a csavarhúzó, otthagyták a kocsit, hogy nézzem meg magamnak... épp csak benyomtam hüvelyk ujjal és beszakadt egy tenyérnyi részen a küszöb, gyorsan vissza adtam a kulcsokat, mondtam nekik, hogy aggasztóan rozsdás és eljöttem mielőtt észrevették volna, hogy luk lett rajta. A küszöb belülről ki volt rohadva, és le volt fújva fekete sprayel.

2021. máj. 13. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg számon, de hát így kell a rafinált kereskedőnek, ez most pont fordítva sült el.
2021. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják bizonyítani, hogy te voltál.
2021. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy alaposan átvizsgáltad. Valószínű, hogy megpróbálták eltüntetni a rozsdát.Ha kekeckednek be kell ígérni egy igazságügyi szakértőt.
2021. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudják is bizonyítani, hogy te voltál, mit fognak rád verni? Hogy hozzáértél és beszakadt a küszöb és hogy ez valamiért a te hibád? :D

Szóval no para.

Egyébként lehet sokaknak hasznos lehet az autókereskedés neve itt leírva (vagy rá tett utalás) hogy aztán jó messzire elkerüljék (persze lehet hogy ők sem tudták és nem akartak direkt átverni, csak bevettek valami tyúkketrecet az átírási költségért cserébe aztán rá sem néztek rendesen mielőtt vevő akadt volna rá).

2021. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4# Az a baj hogy ez bármelyik magyar autókereskedés lehet tehát nem igazán vagyunk kisegítve vele :D
2021. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem akartam direkt a nevét kiírni negatív reklám miatt...
2021. máj. 13. 12:41
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


hát ezt akartam meg(venni), családi autónak, 2 gyerekem van... Az autó egyébként 2008-asként van meghirdetve de 2007 02-es és a km állása is több a leírtnál, a gumik teljesen kukák rajta, de épp van a kereskedésnek jó áron gumija (szerintem átgumizták ócskára), ablaktörlő szintén szét van szakadva, motor lámpa világít és nagyon olajos volt a motor de az lehet, hogy csak szelepfedél tömítés. csomi ajtó is tiszta lukacsos rozsdás, gyorsításnál meg remegett, de azt mondták csak a fékbetétek miatt az állástól de szerintem más miatt... Beltérben is vannak hibák, ha a küszöb és az alja nem lenne lukasra rozsdásodva, még lenne is benne fantázia, a többi hiba olyan amilyen nem jó, de nem is tragikus. Google véleményekben is többen írják, hogy "fiatalítják" az autókat, hát ez is pont fiatalabb lett a hirdetésben, valószínű nem véletlenül. Persze lehet, hogy a többi hirdetett autójuk frankó, csak ez volt ilyen. Be akartam volna számíttatni a mostani (kisebb) autóm de ennek több baja van pedig annak is van bőven, viszont bármikor meg merem emelni akár kerékcserére, ennél ha most ez nem derül ki és megveszem kerékcserekor mehetett volna a lakatoshoz vagy a bontóba... :D Én nem vagyok autószerelő. Ilyeneket meg sem néztem, hogy lámpák, extrák stb inkább eljöttem (a küszöb miatt) aztán még ki tudja mi derült volna ki...

2021. máj. 13. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
hát 750 nem egy hatalmas összeg, de azért szerintem bőven elvárható hogy ne legyen porrá rohadva...
2021. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem vetted meg. Ez a mocsok 750ezer forint? Egyesével tördelném el a kezeit, aki ezt egy 2 gyermekes családnak el meri adni tökéletes állapottal meghirdetve.
2021. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A világító motorlámpa és az olajos blokk után ki se kellett volna próbálnod...

A fékbettől meg ugye fékezéskor "remegne" (bár akkor is inkább a sz@r tárcsától) nem gyorsításkor...

2021. máj. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!