Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rieju mrt 50 üzemanyagtank...

Rieju mrt 50 üzemanyagtank hamar kiürül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban a Rieju tulajoktól szeretnék kérdezni.

Ahogy olvastam az mrt-nek 6,5 liter körüli a tankja. Hamar kiürül, illetve sokat fogyaszt 100 km-en?

Fontos lenne, mert most gondolkozok egy adásvételen és elég sokat szoktam motorozni a mostani motorommal.



2021. máj. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sportmotor.hu rieju fórum


Amúgy 3-3.5 litert ehet, szerintem 200 kilométert eltudsz menni egy tankkal, de ne centizd ki és előre nézd meg, hogy a hatótáv vége környékén hol lesz benzinkút!

2021. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Sose vennék ilyen szerkentyűt ekkora fogyasztással.

Miért eszik az olyan sokat. ?

A mostani autóm 1300 kg és kb 6 literből kijön, az meg 50-es és 3.5.

Felgyujtanám inkább.

2021. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két ütemű azért eszik “sokat”.
2021. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A TRabantom is kijött 6 liter alatt.
2021. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2t Yamaha Jog is megeszik 50-es végsebességgel 3.4 litert százon. Ha nyomod neki, pörgősre van hangolva akkor elképzelhető, hogy 4l-t bevág. Ennél többet nem hiszem, kb leolvadna a blokk, ha ennyi benzint etetnél meg vele. Ez egy 1.4-es szívó benzin kisautó fogyasztása. Sokat számít egyébként a terepviszony, ha hegymenet/terepezés teszi ki azt a 100km-t akkor akár 10 fölött is ehet. Én a 4l-t városi, országúti 50-60-as tempóra értettem.
2021. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!