Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Emiatt tényleg nem fognak...

Emiatt tényleg nem fognak többet taxit küldeni nekem?

Figyelt kérdés
Nyíregyházáról rendeltem taxit Nyírpazonyba és direkt mondtam, hogy olyan autó küldjenek amelyeiknek nagy a csomagtere. 15 perc múlva meg is érkezett, de a sofőr nem volt hajlandó elvinni két kismalacot egy faládában, mert szerinte büdös volt. Ami persze nem igaz, mert tiszták voltak, és az autóba sem piszkoltak volna, mert ládában voltak. Szóval el sem vitt sehova de mégis kiszallási díjat követelt amiért eljött értem feleslegesen. Termeszétesen nem fizettem, és akkor azt mondta, hogy ezért soha többet nem fognak ide taxit küldeni.

2021. jún. 4. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Bait szagú, de azért ráharapok: nem is tudom, hogy mit képzeltél. A malac nem egy tiszta állat, pont. Nem értem a felháborodás okát, én is tuti elküldtelek volna oda, ahonnan jöttél. Meg amúgy is ki az isten f*sza utaztat két disznót taxival? Ez azzal vetekszik, mikor Szolnokon a cigányok a panellakás sokadik emeletére vittek lovat és az erkélyen tartották levágásig, vagy mikor a kecskét sétáltatta pórázon a belváros kellős közepén. Aki állattartással foglalkozik, az költözzön tanyára, az állatok mozgatására pedig használjon saját autót, illetve megfelelő utánfutót. Édes f*szom...
2021. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az a probléma, hogy már a rendelésnél nem jelezted, hogy állatot is szeretnél szállíttatni.

Még kutyát sem lehet alapból, nem minden taxis vállalja, épp ezért kell előre szólni a diszpécsernek, aki olyan taxist küld, aki vállalja.

Ehhez képest két malac...

Simán lehet, hogy ezek után feketelistára kerülsz.

2021. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Élő állat szállítást jelezni kell, nem sok cég tudja vállalni.
2021. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Crisopher ***** válasza:
100%
Élő állatot akartál taxival? Ha taxis lennék, én se vállaltam volna. Ott érted emberek ülnek meg emberek csomagjait kell vinni. Ezt előre kellett volna jelezni. Ha pedig már potyára kihívtad a taxit, ki kellett volna fizetni a kiszállás díját. Így biztos, hogy többet nem fognak hozzád kimenni.
2021. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Én a taxis helyében még fel is jelentenélek és akkor kikellene fizetned a kiállási díjat.

De akkor már a per költség és minden plusz a tied lenne.

2021. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy ládában voltak és egy zsák is volt alattuk.
2021. jún. 4. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De attól a vizelet még kifolyt volna.

Tudom, miről beszélek, anno apám meg nagyapám 1980 körül a Zsiguli csomagtartójában hordták a malacokat a vásárba. Hát, a szaguk megmaradt a következő szállításig...

2021. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Minimum előre kellett volna szólni, és tehertaxis cégnek...
2021. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Törpemalacok? :) Azok nem büdösek, de tényleg illett volna előre szólni.
2021. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!