Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 98.4 km/hvel mentem a versenyb...

98.4 km/hvel mentem a versenybringámmal egy enyhe lejtőn Győr mellet, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Szüleim és tesóm szerint egy marha nagy hülye vagyok és életveszélyes amit művelek. Azt tudom, hogy életveszélyes, mert semmilyen védő felszerelést nem használok. De olyan jó érzés...
2010. aug. 25. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, nekem a maximum. 70Km/h körül volt MTB-vel, de am. tényleg hülye vagy.
2010. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Rossz az órád, nincs olyan áttéted amivel ezt ki tudnád tekerni. A versenyeken is csak 80-ra tudnak felgyorsulni.

Egy sisak azért nem ártana.

2010. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En elhiszem, gondoljatok bele, jo allapotu versenybringa, jo ut, enyhe lejto, szelcsend esetleg hatszel, szerintem lehetseges, de az biztos hogy veszelyes.
2010. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ha majd felkenődsz egy fára és egész életedre megbénulsz, akkor majd elgondolkozhatsz rajta, hogy megérte-e. Tizenéves felelőtlen, önző kölyök vagy. Mit fognak érezni a szüleid, amikor kórházba kell téged vinni? Halálra fogják aggódni magukat...
2010. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lakott területen kívül, sisak nélkül, 40-e több mint 2x átlépve ez 200ezer forint lesz. Ha átlépted volna a 100-at, akkor 300ezer.
2010. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem MTB rekord jók'rva meredek úton 71 km/h-shortba,polóba.De tekertem mint a barom de utána már elég instabil volt.De túléltem ,ittvagyok
2010. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem rossz az órám, teljesen jól mér, figyelj lejtő, jó útviszonyok 24 sebességes versenybringa, jó kondiban vagyok, ha nem hiszed előtted is megcsinálom plusz mínusz 2-3 km/h mert ma csak 96.8 sikerült
2010. aug. 25. 18:57
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem a max 38.8 volt

enyhe lejtő, majd egyenes, sík út

azért a 107 kilómmal besegítettem

2010. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az igen... Öcsém... tisztellek. Egyrészt mert be merted vállalni a 100-at versenybringán... másrészt mert mire megállsz addig leég a fékbetéted és esélyes, hogy meg sem tudsz állni....harmadrészt pedig, hogy mindez bármilyen védőfelszerelés nélkül. De nem játszanám el sokszor... csak egy nagyon apró kavics is megdobhatja úgy a bringa kerekét , hogy te 30 méterrel odébb egy madárfészek mellett landolsz 8 méter magasan úgy, hogy az agyad kb még 15 méterrel odébb örül a fejének. Szerintem te adrenalin függő vagy:D
2010. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gratula, de most csak dicsekedsz vagy megláttak a rendőrök?

Nekem 60 volt a max. eddig "csak"

2010. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!