Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire gàz, hogy a 63. óràn...

Mennyire gàz, hogy a 63. óràn lett meg a sikeres forgalmi vizsga? Magyaràzat lent!

Figyelt kérdés

A köteléző km a 40. óràmon lett meg. Nagyon sokszor vezettem csúcsban, ezèrt. Kaptam is vizsgàra időpontot, 43. óràm lett volna a vizsga, de sajnos a Covid miatt minden leàllt. Mikor újra lehetett menni màr màsfèl hónapra rà kaptam vizsga időpontot, így vettem, addig mèg 12 óràt. Az első vizsgàm így az 55. óràra csúszott, amin buktam vettem mèg pàr óràt ès a 63.-on mentem àt. (2. vizsgàm volt)


Összegezve szerintetek így nagyon gàz, ha elmondom màsoknak, h 63 óra kellett nekem?



2021. jún. 12. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, gàz!
Nem, csak szerencsètlenül jöttek ki a dolgok.
Ne mondd el, ha kèrdezik!
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ezek tènyleg merő szerencsètlensègek sorra.

Nem a te hibàd! :)

2021. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de egyébként sem gáz, ha valakinek több órát kell vennie a sikeres vizsga előtt.
2021. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ismerek olyant aki 100 óra felett 4 bukott vizsga után tette le... szted akkor a te eseted mennyire gáz?
2021. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy meglett? Most már valószínűleg ügyesen vezetsz, és valószínűleg egyre jobban fogsz. Tartsd be minél jobban a szabályokat, és akkor rendben van minden. :):)
2021. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*énnekem amúgy nincs jogsim,se kocsim, nem is szeretnék #4. vagyok még.
2021. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szokták kérdezni, hogy hány órát vezettél? Szerintem nem. A győzelmet nem kell magyarázni, gratulálok a jogsidhoz!
2021. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Édesapám szokta fel hánytorgatni, bár a mivoltát nem értem mikor én fizettem az egészet magamnak. Hiába mondom neki, hogy a covidnak is szerepe van ebben. Nem nagyon érdekli és csak mondogatja, hogy béna voltam.
2021. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi másik fiókot kellett csinálnom időközben.
2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!