Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szóltál volna ebben az esetben...

Szóltál volna ebben az esetben az autósnak?

Figyelt kérdés
Jövök hazafelé kerékpárral sok cuccal melóból (+ még egy nagybevásárlást is intéztem a családnak hátul 2 bicajos csomagtartó táska elől kosár meg a nyakamba egy ikeás szatyor), elkapott egy ilyen nagyszemű zivatar eső, de nem álltam meg haladtam, 1 sáv van + kerékpár sáv + mellette jobbra párhuzamos parkolók, megelőzött egy autó és rögtön beállt elém a kerékpár sávon vészvillogóval, balról folyamatos volt a forgalom, és szemüveges vagyok, az esőtől kB nem láttam, épp meg tudtam állni mögötte, a cuccoktol nem nagyon tudtam forgolódni, hogy nézzem mikor tudnék kerülni, jobbról meg nem fértem el, mert úgy állt meg, de lett volna előtte közvetlenül szabad parkoló hely is,úgy hogy egy darabig álltam mögötte aztán bekopogtam az ablakon akkor kipattant, hogy mi a fszt akarok stb mondom ember kerékpár úton állsz ott a parkoló előtted, azt mondja nem érdekli itt akar kiszállni, mondtam neki legközelebb guruljon előrébb ha már ott a parkoló pár méterre, valamit magyarázott de eljöttem nem akartam bele állni szakadó esőben szét ázva sok cuccal.

2021. jún. 13. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Kifogtál valami egós idiótát, aki azt hiszi, hogy csak ő van a világon...tele van velük az ország.
2021. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus pofátlan idióta, ilyenekkel ne foglalkozz mert csak neki lehet igaza és mindenki hülye csak ő nem. Engedd el a dolgot. Azért bátor voltál hogy szakadó esőben menj tovább úgy hogy széjjel áztál a cuccaiddal, én biztos félre álltam volna valahol.
2021. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Amikor a barom, meg az önkéntes rendőr találkozik.

Felesleges leállni vitázni, nem fog emberszámba sem venni az ilyen, pont azért állt meg ott akkor és úgy

2021. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönöm, hogy szóltál neki és figyelmeztetted! Én csak rákiabálni szoktam az ilyen rossz alakokra.
2021. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!