Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyikkel jobb, kényelmesebb...

Melyikkel jobb, kényelmesebb menni munkába?

Figyelt kérdés
Ki mivel jár?
2021. jún. 13. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Autóval
Busszal
Tömegközlekedek
Autóval járok
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi lezüllödt tömegközlekedés mellett a kocsi vagy kerékpár a nyerő, esetleg motor. Egyébként én jobban örülnék egy modern tömegközlekedésnek, de attól messze vagyunk.
2021. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint Makó meg Jeruzsálem :D
2021. jún. 13. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
52km-re van a melóhelyem, a tömegközlekedés elég szegényes felénk, ebből fakadóan autóval járok.
2021. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is utálok buszozni
2021. jún. 13. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Én motorral járok, de az autót semmi sem tudja felülmúlni....

Akkor indulok amikor akarok, arra megyek amerre akarok, akkor állok félre amikor akarok, télen nyáron olyan hőmérséklet van az autóban, amilyet csak akarok. Olyan hangerővel hallgatom a kedvenc zeném, amilyennel akarom, akkor fingok hangosan, amikor csak akarok😂 és nem utolsó sorban, mivel én takarítom, a saját igényeimet kielégítő tisztaság van az autóban🤷‍♂️

2021. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem gyalogosan lenne a legkényelmesebb, mivel ez azt jelentené,hogy közel dolgozom.

Egyébként kocsival járok vagy bringával, időjárás függő.Oda-vissza 30 km.

Szívesen járnék tömegközlekedéssel,de errefelé még tömeg sincs, nemhogy közlekedés.

2021. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Autoval jarok, busszal csak nagyon keves ideig jartam dolgozni mert amint dolgozni kezdtem, jo idoben robogoval jartam, kesobb mar lett autom is, most meg cegesautot vezdetek.

Mindig is olyan munkam volt hogy kellett vinnem szerszamot es amugy is koszos munkasruhaban nem szivesen latnak a buszon a soforok.

Most meg foleg nem buszoznek ugy hogy maszkban kellene lennem a buszon az utazas alatt.

2021. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kimaradt a bicikli, én azt szeretem a legjobban. Ha rossz az idő, akkor tömegközlekedés. Az, hogy a dugóban lassúzzak az nem hiányzik.


De persze ez mindig attól függ, hogy hol laksz és hol a munkahelyed.

2021. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bringával járok többnyire, gyorsabb, mint BKV Val, gyorsabb, mint autóval. (na meg olcsóbb)
2021. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moozygoo válasza:
Rollerrel
2021. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!