Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy olyanok...

Az miért van, hogy olyanok hirdetnek autót akik még nem is biztosak benne, hogy el akarják adni?

Figyelt kérdés

Már kétszer futottam bele olyanba, hogy megbeszéltük hogy megnézem az autót, erre a kedves tulaj meggondolta magát, mégsem adja el.

Aki nem biztos benne, hogy el akarja adni az autóját, az egyáltalán miért hirdeti meg? Egyszerűen nem értem....



2021. jún. 14. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsi az autó értékére, tudni akarja mennyiért vennék meg, ha tényleg el kellene adni.
2021. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Még el sem jutottam az árig, de már mondja hogy meggondolta magát.
2021. jún. 14. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigánynak én is mindig azt mondom a telefonban, hogy már nem eladó/lefoglalózták.
2021. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát pedig cigány sem vagyok XDD
2021. jún. 14. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, van olyan is, hogy szüksége lenne pénzre, de nem szívesen adná el az autóját. Emiatt vívódik, de azért mégis meghirdeti, aztán amikor látja, hogy vannak érdeklődők és vinnék is az autót, akkor visszakozik.
2021. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy van rá másik érdeklődő, vagy ismerős aki elvinné. Az is lehet, hogy úgy érzi olcsón tette fel és újra akarja hirdetni magasabb áron.
2021. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert miért ne? Sorolom:

-nem vagy szimpi neki, inkább nem adja el neked

-csak kiváncsi mennyit ér az autó, nem feltétlenül eladó, de ha jön valami jó ajánlat, akkor odaadja

-tényleg meggondolta magát, vagy nincs meg a következő autó.

2021. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van hogy valaki nagyon kötődik érzelmileg egy autóhoz, így a végén mégsem adja el. Esetleg ő maga sem tudja hogy mit akar.
2021. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Magamat ismerve, ha már a telefonban alkudni akar, meg nem tetszik a beszédstílusa, ha "halló, megevan még az ótó" dumával indít köszönés helyett, akkor én is azt mondanám, hogy még sem eladó.

Tudom, hogy így további kellemetlenségtől, meg autó vissza adási kísérletektől mentem meg magam.

2021. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Annyi még, ha azt mondja valaki, hogy nem eladó, akkor azzal lezárja a továbbiakat. Míg ha azt mondja, hogy jön más megnézni akkor hajlamosak "tesó én most oda megyek" erőszakos dumával jönni.
2021. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!